Коля Сєрга, Саша Чемеров, SKOFKA: «Культурний Десант» зіграє два концерти в UYAVA

Коля Сєрга, Саша Чемеров, SKOFKA: «Культурний Десант» зіграє два концерти в UYAVA

30 вересня та 1 жовтня в Києві, в артпросторі UYAVA, відбудуться два благодійні концерти «Культурного Десанту», на яких виступлять українські артисти і військовослужбовці ЗСУ. У музичній програмі — Коля Сєрга, Саша Чемеров, SKOFKA, Міша Крупін, Василь Байдак, Фіолет, Мойсей Бондаренко, Мирослав Кувалдін, Лера Мандзюк та інші.

Артпростір UYAVA став справжньою рушійною силою в наближенні до нашої перемоги. У 2023 році команда локації провела десятки благочинних культурних івентів, аби зібрати кошти на допомогу українським бійцям. UYAVA одразу відгукнулася на пропозицію «Культурного Десанту» й доєдналася до їхньої надзвичайно важливої сьогодні справи.

«Культурний Десант» — об’єднання відомих митців, сили яких у щоденному режимі спрямовані на допомогу й підтримку духу військових, які боронять нас та українську культуру. За час діяльності «десанту» було проведено понад 2500 концертів на лінії фронту, у військових шпиталях і деокупованих містах. Також — ініційовано низку мистецьких та освітніх проектів, спрямованих на культурне відновлення країни, там, де вона цього потребує, і налагодження культурних мостів між військовими та цивільними.

Цього разу представники й резиденти «Культурного Десанту», кожен із яких побував із виступами на фронті або служить там, зберуться на два дні в артпросторі UYAVA, аби підтримати подальшу діяльність об’єднання. На гостей чекатимуть виступи артистів та благодійний аукціон від Василя Байдака.

«Культурний Десант — це, насамперед, про культурну і психологічну підтримку фронту, а також формування діалогу між воєнними та цивільними. Заплановані концерти спрямовані саме на це. Посередництвом музики, гумору, розмов і взаємопідтримки. Радо запрошую киян та гостей міста», — прокоментував майбутній захід керівник «Культурного Десанту» Коля Сєрга.

Квитки на концерти

Виручені на концертах кошти, з квитків і благодійного аукціону, будуть передані на організацію концертів для військових на фронті.

Поряд із локацією, у разі повітряних тривог, є два укриття та метро «Виставковий Центр».