Концерт Дитячої музичної школи № 36 у «Vcentri Hub: Oболонь» до Міжнародного дня музики
21 жовтня в «Vcentri Hub: Oболонь» відбувся святковий концерт Дитячої музичної школи №36 «Музика – сенс життя», присвячений Міжнародному дню музики.
Метою концерту став духовний розвиток українського суспільства, популяризація музичного мистецтва серед широкого загалу та знайомство аудиторії з творчістю юних та вже досвідчених українських музикантів. Майданчиком для концерту став «Vcentri Hub: Oболонь» – універсальний простір, призначений для проведення різноманітних громадських та культурних заходів, а також орієнтований на організацію спілкування громади з питань розбудови та трансформації міста.
У концерті взяли участь учні та викладачі Дитячої музичної школи №36, які є постійними учасниками всіх яскравих культурних подій в житті Оболонського району та міста Києва.
Програма концерту включала велике різноманіття творів українських та зарубіжних композиторів. У концерті взяли участь шкільні хорові колективи «Volce Obolon» (керівник В. Муляр), «Веселі нотки» (керівник О. Шовкопляс), юні вокалістки Каріна Лужна та Владислава Штомпіль (клас М. Кагаловської), Анна Тончук та Софія Фефелова (клас І. Каунової).
Твори видатних композиторів В. Косенко, С. Борткевича, Ф. Шопена, Я. Сибеліуса, А. П’яццолли прозвучали у виконанні учнів-піаністів Іллі Кіндраса (клас О. Мерзлякової), Анастасії Кшапко (клас О. Кугаткіної), та викладачів М. Логвинюк (бандура), Т. Фащевського (фортепіано), В. Решетніка та В. Мосейчука (гітара).
Натхненно прозвучав музичний символ нашої столиці – «Київський вальс» П. Майбороди (гітарист Олександр Кирилюк, клас Т. Порхун). Душевною розрадою стала саксофонова обробка ще однієї славетної пісні П. Майбороли – «Рідна мати моя» на слова А. Малишка (Чекед Софія, клас Б. Комарова).
Слухачів зачарували твори у абсолютно різних музичних стилях від величного італійського бароко («Пассакалья» А Фальконьєрі у виконанні струнного тріо О. Хорольского, П. Захарян та С. Тоцької) до задерикуватого джазу (Армійський радіопередавач» М. Невіна у виконанні маленьких піаністів Р. Сопіги та Д. Чапайкіна, клас С. Ясницької) та запальних ритмів самби (Р. Гнатталі «Токата в формі самби», виконав викладач-гітарист Р. Гуров)
Концертну програму урочисто завершив фінал концерту А. Вівальді «La Notte» та «Запорізький марш» Є.Адамцевича у виконанні ансамблю «Чарівна флейта» (керівник І. Чайковський, концертмейстер О. Чайковська).
Чарівна музика у натхненному виконанні юних талантів та високий професіоналізм їхніх викладачів подарували справжню втіху всім слухачам концерту, адже мистецтво є найкращими ліками для людських душ у важкі й буремні воєнні часи.