Концерт і сльози: у Львові пройшло два концерти Артема Пивоварова

Концерт і сльози: у Львові пройшло два концерти Артема Пивоварова

Концерт і сльози: у Львові пройшло два концерти Артема Пивоварова

Нещодавно на концерті у Львові співак Артем Пивоваров, як і весь зал, заплакав під час однієї зі своїх промов.

Благодійний концерт, де збиралися кошти на підтримку ЗСУ, відбувався у Львові. Під час концерту артист покликав маленьку дівчинку на сцену та вирішив поспілкуватись з нею.

«Знаєте, що мене останній час надихає? Які думки приходять мені в голову? Уявімо собі, що країна – це людина. Як ти вважаєш, яка наша країна? Які в неї є характерні особливості? Які в неї є риси? Яка вона, країна?» – поставив риторичне питання артист.

Дівчинка перелічила декілька рис, і однією з них було «незалежна» на що співак поділився історією свого народження:

«От я, наприклад, народився в той же самий день, в той самий рік, коли прийняли Конституцію 1991 року 28 червня, день в день. І мені здається, що важливо розуміти, що в нашої країни є своя історія, велика історія. Тому ми говоримо про те, що ми роками виборювали свою незалежність, можливо тому що ми як і країна сміливі» – поділився Артем.

«Але знаєте що цікаво? Мені здається, що в жодній країні світу немає такого слова, яке б могло характеризувати одним терміном все, що ми сьогодні сказали, підсумувати. В нас є таке слово, воно має назву “БЕРЕГИНЯ”. Таке достатньо поетичне слово, як на мене. Наша країна, вона як мати. Вона оберігає кожного українця».

Після цих слів зал захопили оплески та сльози в очах Артема та людей. Вони ще пару хвилин поспілкувалися та продовжили концерт.

Співак впродовж двох днів виступів закликав говорити та кричати всім родичам, друзям і незнайомим людям, яка прекрасна наша країна.

Автор: Ліза Лисенко