Співачка ROXOLANA врятувала 100 дитячих мрій в межах проєкту «Врятуй мою мрію»

Співачка ROXOLANA врятувала 100 дитячих мрій в межах проєкту «Врятуй мою мрію»

Співачка ROXOLANA врятувала 100 дитячих мрій в межах проєкту «Врятуй мою мрію»

На початку квітня співачка і сонграйтерка ROXOLANA за підтримки музичного порталу МУЗВАР і Львівського міського центру соціальних служб «Між нами» запустила ініціативу «Врятуй мою мрію». Метою проєкту була допомога дітям-переселенцям, які змушені були перервати заняття творчістю через війну. 

Співачка ROXOLANA врятувала 100 дитячих мрій в межах проєкту «Врятуй мою мрію»

Протягом двох місяців діти надсилали свої побажання на платформу save-my-dream.com. Також діти, які перебували у Львові, могли надсилати листи через спеціальні скриньки, розташовані у міських шелтерах. Люди, які хотіли допомогти, надсилали кошти на спецрахунок проєкту, а також через платформу мали можливість передати дітям власні музичні інструменти.

Загалом за два місяці проєкту було зібрано близько 180 тисяч гривень. За цей час було здійснено близько 100 мрій та подаровано 28 музичних інструментів (акустичні та електронні гітари, синтезатори, портативна ударна установка, віолончель). Один із синтезаторів 10-річній Алісі з Сум особисто подарував музикант Positiff під час акції «Діти-Дітям»

Завдяки донейтам кільком дітям були оплачені уроки гри на гітарі у львівській музичній школі YOLO. Наприкінці проєкту керівництво школи організувало зустріч співачки зі своїми учнями, на якій ROXOLANA відповідала на їх запитання та ділилася порадами.

«Ми отримали дуже велику кількість бажань від діток, – розповідає ROXOLANA про проєкт «Врятуй мою мрію». – Вони були дуже різні і, часом, дуже зворушливі, наприклад, один хлопчик написав, що мріє відремонтувати пошкоджений будинок… А найнесподіванішою серед всіх стала мрія  отримати автограф DZIDZIO – рада, що і її нам вдалося здійснити. По географії листів можна було вивчати гарячі точки України – ми спілкувались з родинами з Лисичанська, Харкова, Чернігова, Ірпеня, Дружківки, Кривого Рогу… Я щаслива, що на нашу ініціативу відгукнулось так багато людей і завдяки їх донейтам ми змогли передали музичні інструменти, фарби, мольберти, конструктори діткам-переселенцям. Хто знає, можливо, серед них наші майбутні переможці «Євробачення» та «Греммі»? Окремо я дякую  за допомогу порталу «Музвар» та центру соціальних служб «Між нами», а також продюсерському центру MOZGI Entertainment за залучення до добрих справ».