Користь від НацВідбору 2022 | Єврофішкі by Рома Шишкін

Користь від НацВідбору 2022 | Єврофішкі by Рома Шишкін

Користь від НацВідбору 2022 | Єврофішкі by Рома Шишкін

Нарешті ми дізналися, хто офіційно представлятиме Україну на Євробаченні-2022. Відповідну заяву 22 лютого зробив Суспільний мовник спільно з гуртом Kalush Orchestra. MUZVAR закликає всіх підтримувати хлопців в Італії, незалежно від того, хто був вашим фаворитом.

Пристрасті потроху стихають, тому пропонуємо зосередитись на тому, що корисного ми можемо усвідомити після цьогорічних скандалів.

Довіряти, але перевіряти

Саме цю фразу хочеться сказати представникам Суспільного та, власне, всіх інших телеканалів і радіостанцій. Тим паче коли бекґраунд артиста, м’яко кажучи, неоднозначний. Відкритими залишаються питання, чому пісні LAUD та Alina Pash взагалі увійшли до фінальної вісімки, хто за це відповідальний, та хто за це отримав гроші? Чому дата публікації пісні LAUD та неможливість Alina Pash довести законний перетин адмінмежі не стали відомі протягом місяців до фіналу, однак про невідповідність пісні Shy організатори повідомили одразу після дискваліфікації LAUD.

Сподіваємося, Суспільне нарешті зробить правильні висновки і врахує свої організаційні недоліки під час підготовки до наступних відборів.

Досить загравати з Росією

Такий висновок варто зробити без виключення всім музикантам та перестати нарешті спокушатися на рублі. Саме колаборації з російськими продюсерами та заплановані виступи на російських майданчиках посилили недовіру до Alina Pash з боку суспільства та унеможливили амбіції співачки представляти нашу країну на конкурсі. Відсутність будь-яких стосунків з російською федерацією не лише убезпечить українських артистів від проблем, а й неабияк покращить ставлення слухачів до них.

Підтримувати наших артистів

А це варто навчитися робити українським громадянам, і не поширювати хейт усередині країни. Сторінки лідерів фіналу (а також членів журі, та навіть ведучих) в соцмережах були заповнені негативом і агресією. Україна завжди була багатою на талановитих музикантів, і наш час не є виключенням. Нині активно розвиваються всі жанри, тому найвибагливіший слухач має що додати у свій плейлист. MUZVAR як завжди підтримує сучасну українську музику і закликає всіх українців бути свідомими і слухати українське, особливо в цей непростий час.

Автор: Рома Шишкін