LAUD та YARIMA презентували чутливий дует “Забирай”

Любов із нами назавжди. Надзвичайно чутлива колаборація двох унікальних тембрів

Український співак LAUD продовжує дивувати аудиторію своїми нестандартними рішеннями. Наразі він презентує дуетну роботу – чутливу композицію “Забирай” разом з R&B-виконавицею YARIMA.

«Сингл «Забирай» про прийняття розставання, прийняття завершення стосунків і про те, що рано чи пізно єдиний раціональний вихід – це відпустити людину, яку любиш. При цьому усвідомлення того, що ви більше не можете бути разом транслюється через вдячність за те, що вона була у твоєму житті. Це створює дуже світлий відтінок в пісні “Забирай” і я дуже хочу, щоб слухачі, які вперше почують її отримали більше позитивних емоцій, або так званий “світлий” сум», – поділилася співак.

Пісня не залишить байдужим слухачів, адже є поєднанням глибокого змісту із якісною реалізацією,
«Насправді я завжди хотіла поспівпрацювати із Владом (LAUD), але ми постійно з командою відкладали це питання до «кращих» часів. Ми були в пошуках кльового матеріалу в якому органічно почуватимусь я, в якому класно буде відчувати себе LAUD. І коли я отримала повідомлення від Влада із пропозицією співпраці, то була на сьомому небі від щастя», – поділилася YARIMA.

Безумовно, український шоу-бізнес “кишить” творами про любов і почуття людей одне до одного. Проте є такі роботи, в яких закарбовано найбільше щастя і найбільше болю. Новий реліз від LAUD у колаборації із YARIMA – трек, який підкреслює, що справжня любов жива завжди.

Нагадаємо, минулоріч LAUD оновив творчу концепцію свого проєкту. Після розірвання співпраці з продюсером, співак вирішив взяти на себе відповідальність знайомити українських слухачів із жанром диско-фанк у власному авторському виконанні.

А от YARIMA продовжує традицію творчих дуетів. На початку грудня вона видала спільний трек разом з Gunna Chorna. Дві представниці української хіп-хоп сцени представники трек “АМУР”. Основним меседжем пісні стала жіноча дружба. Це знайома усім історія, коли одна подруга намагається врятувати інші з токсичних стосунків. Серйозність лірики контрастує з легкою подачею та танцювальним вайбом треку.