Krechet випробовує ШІ на почуття кохання в новому треці та обіцяє поділитися з прихильниками лайфхаками як творити за допомогою ШІ

Krechet випробовує ШІ на почуття кохання в новому треці та обіцяє поділитися з прихильниками лайфхаками як творити за допомогою ШІ

24 березня репер-інкогніто Krechet презентував перший в Україні альбом “RoboWave: The AI-Generated Album“, який повністю створений штучним інтелектом. В альбомі музика, тексти пісень, обкладинка та кліпи були створені штучним інтелектом. В мережі почали обговорювати не лише реліз, але й новий музичний стиль Krechet’а – відсутність реп-куплетів на релізі, лише вокальна попмузика.

Сьогодні артист презентує новий трек “Super Mario“, в якому випробовує чат GPT на почуття кохання. Трек Super Mario” – це зізнання у коханні дівчині під звуки денс-попу. Штучний інтелект описує кохану  відповідними словами: “Ти супер, наче Mario”, адже цей водопровідник є найвідомішим персонажем комп’ютерних ігр та названий іконою ігрової промисловості. 

Цікавість до релізу, створений штучним інтелектом, привів до попиту – як ШІ можна використовувати в музиці? як творити за допомогою чату GPT? Як генерувати біти за допомогою програм? Цими лайфхаками та досвідом створення першого в Україні альбому, згенерованого ШІ, артист Krechet поділиться на сторінках свого Patreon. Патрони можуть почути від артиста лайфхаки як за допомогою ШІ створити музику, тексти, відео та зображення.