“Lac Lotus” випустив свій другий сингл «Кораблі»

Lac Lotus випустив свій другий сингл «Кораблі»

Lac Lotus випустив свій другий сингл «Кораблі»

Гурт “Lac Lotu”s випустив свій другий сингл «Кораблі».

Це історія про невдачі та труднощі на шляху музиканта до своєї мрії. Про думки від «це круто» до «це нікому не потрібно», які переслідують усіх початківців. Про неможливість не займатись музикою, бо це те, що ти робиш майже все своє життя, і хочеш робити надалі. 

Lac Lotus випустив свій другий сингл «Кораблі»

За музичну складову цього треку відповідають Олег Мартинюк та Євген Данилюк (аранжування, зведення та мастеринг), які одного дня надіслали дівчатам демо, і далі вже Аліна Бєляєва написала текст та вокальну мелодію, а Анастасія Гаман записала гітарні партії. Анімацію під пісню зробила Поліна Майборода.

Трек вийшов R&B-фанковим з грувовим ритмом. Lac Lotus сповнені рішучості зайняти своє місце на «кораблі» української незалежної сцени.

Lac Lotus випустив свій другий сингл «Кораблі»

Lac Lotus — це двоє дівчат із Донецька, що знайшли себе та одна одну у великому Києві. Аліна та Настя почали писати пісні та аранжування до них ще чотири роки тому, багато експериментували зі звучанням та шукали, що зможе виділити їх серед розмаїття сучасної української популярної музики. Так Lac Lotus прийшли до міксу сучасного R&B з хіп-хоп бітами та соул-вокалом, що гармоніюють з бадьорими синтами та теплою, атмосферною гітарою.