Містична поп-фольк співачка Mokosha випустила кліп на пісню «З темної матерії»

містична поп-фольк співачка Mokosha випустила кліп на пісню «З темної матерії»

містична поп-фольк співачка Mokosha випустила кліп на пісню «З темної матерії»

Містична поп-фольк співачка Mokosha випустила кліп на пісню «З темної матерії».

Mokosha дебютувала з кліпом «Андрію» та експериментальним ЕР. Тоді реліз співачки отримав успіх серед головних музичних медіа, а невдовзі її запросили виступити у декількох літніх музичних фестивалях. Тепер Mokosha повертається з новим музичним відео.

Трек «З темної матерії», який ми вже чули в однойменному ЕР, у відеороботі звучить у форматі лайву – оновлене, більш масивне звучання бенду співачки. Музична історія виходить за межі студійного поп-фолькового прочитання, адже така композиція вимагає більш емоційного саунду.

«З темної матерії» – пісня, що уособлює у собі самоствердження, це маніфест внутрішньої сили, сміливої людини, яка створює своє майбутнє та ніколи нікому не дозволить себе кривдити», – каже співачка.

Візуальна естетика музичного відео натхненна готикою, темними казками та атмосферою Геловіну у фільмах 90-х років. Над кліпом працювали Зубенко Михайло та Патрин Антон.

Зі слів режисера Михайла Зубенка: « Ми вирішили не брати популярні традиції всім відомого Геловіну та відійшли в бік сучасності. Тому в нас вийшла досить свіжа інтерпретація класичного гоголівського сюжету. Ми хотіли створити кліп, де головним кольором буде червоний, символічно пов‘язуючи це з перетворенням головної героїні на відьму».

містична поп-фольк співачка Mokosha випустила кліп на пісню «З темної матерії»