LATEXFAUNA випустила розпусний кліп, аби зібрати більше коштів для ЗСУ в ONLYFANS

LATEXFAUNA випустила розпусний кліп, аби зібрати більше коштів для ЗСУ в ONLYFANS

Український інді-поп гурт LATEXFAUNA випустив еротичний кліп. Режисером виднограю став українсько-ізраїльський кліпмейкер Інді Хайт. Кліп складається всього з однієї сцени та одного кадру. Вишукана художня еротика від LATEXFAUNA змушує глядача задуматися, як же це знято, і хотіти подивитися бекстейдж. 

“Давайте без лишньої скромності. Ми зняли найвідвертіший кліп в історії українського шоу-бізнесу.  Тепер ви розумієте наше життєве кредо “лизати мед прямо з вулика”, а хто цього не робе, той ​​– бідолаха, сорян. І якщо ви хочете подивитися на процес зйомок сього шедевру від пана Інді Хайта, то підписуйтеся на наш OnlyFans, там ви побачите всі нюанси зйомок. А всі гроші з ваших підписок ми направимо на закупівлю дронів для ЗСУ”,  – пишуть музиканти в описі під відео. 

Нагадаємо, нещодавно LATEXFAUNA стали першим музичним гуртом України, який запустив власну сторінку на платформі OnlyFans, що є популярною серед генераторів “дорослого” контенту. Гурт обіцяє продукувати унікальний вміст для своїх фанів усього за 10 доларів на місяць, а усі зібрані кошти направляти на закупівлю дронів для ЗСУ. Від початку війни гурт займається волонтерською діяльністю, проводить благодійні концерти, аукціони й збори. А завдяки платформі OnlyFans гурт винайшов ще один креативний спосіб збору коштів для ЗСУ, назвавши його “Розпуста проти рашизму”.