Бенд 7TEEN’S презентує перший в Україні speed up альбом

Бенд 7TEEN’S презентує перший в Україні speed up альбом

Молодіжний бенд 7TEEN’S представив новий мініальбом SPEED UP. Подібний формат вперше в Україні реалізований у форматі альбому. Speed up – це пришвидшені версії пісень. Такий різновид треків став популярним завдяки платформі TikTok. Тому 7TEEN’S, йдучи у ногу із часом, вирішили створити такий альбом.

«Ми особисто знаємо, наскільки speed up версії треків актуальні у просування свого матеріалу. Минулої осені ми випустили таку версію своєї пісні «А у моїй голові», яка вистрелила у TikTok. Саме тоді ми отримали першу велику впізнаваність у мережі. Тому вирішили, що потрібно зробити альбом SPEED UP. Оскільки до цього подібний формат ніхто не видавав альбомами», – поділились учасники бенду.

У альбомі SPEED UP зможуть почути пришвидшені версії вже популярних пісень «Кричу», «Обіймаю» та «Тримаю», а також новий трек – «Стріла». За словами 7TEEN’S, цей трек бенд активно виконує на концертах і, можливо, залишись виключно у такому форматі. 

Наразі молодіжний бенд активно дає концерти містами України та готується до виступу на музичній премії для молодих виконавців MUZVAR AWARDS-2023. Нагадаємо, що 7TEEN’S номіновані у категоріях New Breath | Найкращі нові імена попмузики, а також FanPlace | Найактивніший фан-клуб. Церемонія нагородження премії відбудеться 26 вересня у київському «Жовтневому палаці».