“Люби його, навічно він живий”: “Культурні сили” презентують кліп, присвячений дружинам загиблих героїв

Платформа “Культурні сили” презентує відеокліп на пісню Саші Чемерова “Місто наречених” – присвяту жінкам, які втратили коханих на фронтах російсько-української війни.
За словами Чемерова, пісню він написав ще рік тому, але ніхто з виконавців, яким було запропоновано її заспівати, не наважився підступитися до матеріалу через серйозність теми. Зрештою очільник “Культурних сил” Миколай Сєрга переконав Сашу виконати її самому. Тема пісні – біль від втрати коханого. У щемкому відео від “Культурних сил” знялася Таті Сонце (Тетяна Мельник) – акторка, поетка, волонтерка, громадська діячка, дружина загиблого героя.
Та попри весь біль, про який співає Чемеров, кліп дарує надію. Герої продовжують жити в нашій пам’яті. Про це говорить і сам автор: “Цією піснею я хочу дати надію… нагадати про любов, яка має продовження в нащадках, у теплих спогадах; а також про цінності та сенси, що залишають по собі українські захисники, отримавши вічне життя”.
Саша Чемеров – український музикант, композитор, поет; фронтмен гуртів “Димна суміш”, “Vkrayst”, “The Gitas” та ін. Після повномасштабного вторгнення долучився до “Культурних сил”, ставши музичним продюсером об’єднання.
Виконавиця головної ролі у кліпі Таті Сонце (Тетяна Мельник) розповідає: “На мою думку, важливо піднімати тему проживання втрати під час війни. Такі кліпи, як зняли ми, важливі і для родин, що проживають горе – для того, щоб вони знали, що їх не забули, і для тих, хто далекий від війни – для того, щоб нагадати про важливість підтримки родин загиблих воїнів”.
У записі пісні “Місто наречених” взяв участь кримський джазовий музикант, заслужений артист України Усейн Бекіров, а також музиканти Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.
Культурні Сили – платформа, яка об’єднує військовослужбовців творчих професій, культурних діячів, аналітиків та волонтерів. Вона формує і розвиває воїнську культуру, забезпечує морально-психологічну підтримку військових, працює над підтримкою родин загиблих, розбудовує міжнародну культурну дипломатію та впроваджує стратегії впливу через культуру й мистецтво.