Макс Барських заспіває Bestseller в Osocor Residence

Суперзірка українського шоу-бізнесу Макс Барських уперше виступить в Osocor Residence

Суперзірка українського шоу-бізнесу Макс Барських уперше виступить в Osocor Residence

15 травня головний адепт ретровейву в СНД Макс Барських уперше виступить у столичній резиденції найкращого відпочинку Osocor.

Хіти Макса Барських звучать на радіостанціях СНД частіше за інших виконавців, що підтверджують численні нагороди та радіомоніторинг компанії TopHit. Його музичні шоу вражають масштабністю, а видовищні кліпи — завжди на крок попереду сучасних трендів. Його гастролей за кордоном не злічити, а американський Forbes називає співака музичним послом України у світі.

Артист тримає високу планку вже не один рік і не планує зупинятися. Його новий суперхіт Bestseller — яскраве тому підтвердження. Це історія про дві душі, тілами яких керує штучний інтелект. Усе, що залишається закоханим, — зустрічі у віртуальних снах оцифрованого світу.

Bestseller блискавично злетів на перші сходинки за кількістю прослуховувань у Apple Music в Україні, Білорусі, Естонії, Литві, Вірменії, Узбекистані та інших країнах СНД і балтійського узбережжя. Зокрема, потрапив до ТОП-100 у Польщі. Так само і кліп на пісню від Алана Бадоєва розірвав YouTube. Сьогодні відео посідає лідируючі позиції в розділах «Тренди YouTube» і «Тренди «Музика»».

Одними з перших почути наживо новий бестселер від Макса Барських ви зможете 15 травня. Не пропустіть головну музичну подію сезону в Osocor Residence.

Подія у Facebook.

Квитки на сайті.