ТОП виступів премії YUNA

ТОП-10 виступів премії YUNA

ТОП-10 виступів премії YUNA

Вже цієї середи, 12-го травня, відбудеться десята ювілейна премія YUNA. Згадуємо одні із найяскравіших виступів премії за всі роки:

? МONATIK — «Моим» (2018)
Влучно, сильно та по-справжньому. Здавалось би, просто вірш, але який сенс та посил, браво!

? THE HARDKISS — «Stones» (2015)
Виплекані «Юною» — саме так можна назвати гурт THE HARDKISS. Того вечора рокери забрали статуетку «Пісня року», таке досягнння англомовної «Stones» стало прецендентом та викликало жваві обговорення у індустрії.

? Джамала — Чому квіти мають очі?» (2014)

Їй не потрібні громіздкі декорації чи яскравий віджеїнг, її сила — це голос, який торкається кожного. Після номеру Джамали у супроводі струнного квартету хочеться мовчати та думати про вічне.

? ТНМК — Попурі (2017)

Того вечора гурт отримав нагороду за особливі досягнення та заспівав найхітовіші хіти за 20 років творчості. Під час виступу до артистів приєдналися Женя Галич, МамаРіка та ManSound. Такі колаборації — окраса премії.

? Влад Дарвін & Софія Тарасова, Галина Дубок, Марта Рак — «Жизнь продолжается» (2014)

Талановиті діти співають під акомпонемент автора хіта, що може бути прекрасніше? Однозначно один із найяскравіших моментів вечора, що не залишив байдужим глядачів та і саму Тіну Кароль, яка теж була у глядацькому залі.

? Бумбокс — Попурі
Експресія у чистому вигляді, за це і любимо Андрія Хливнюка. Приємно спостерігати, як зіркові колеги артиста підтримують його. Так виглядає шоу-бізнес здорової людини.

? Время и Стекло — «Дим» (2019)
Єдину україномовну прем’єру гурт вперше заспівав саме на премії YUNA. Ефектні танці та образ Наді, який обговорювали усі — запорука успіху, тобто, хорошого номеру.

? KAZKA — Попурі (2019)

На правах володарів хіта «Плакала», гурт KAZKA виконав одразу три пісні. Прекрасний та потужний етно бек-вокал, живі музиканти та хіти — це хочеться переглядати та переслуховувати.

? Тарас Чубай, Олег Собчук, Олег Михайлюта — «Вона» (2012)
Приємні чути та бачити, що легенд такого рівня як Тарас Чубай не забувають та запрошують. Прекрасне тріо, як-то кажуть, лайк і репост.

? Макс Барських — «По Фрейду» (2013)
Незвичний мінімалізм у постановці та сила у тексті. Саме на премії YUNA відбулася прем’єра лід-синглу альбому «По Фрейду». Безумовно, це одна із найцікавіше творчих сторінок у біографії Макса.

Дивіться цьогорічну премію YUNA 2021 12-го травня у прямому ефірі на телеканалі М1 о 20:00.