MamaRika заспівала «Діву Марію» разом з Masha Danilova та Averin, а також поділилася різдвяними традиціями власної родини

Наймасовіший запис «Щедрик» в історії України: українці встановили рекорд у святковому альбомі «Різдвайб»

В межах альбому «Різдвайб», створеним спільно «МУЗВАР» та SODA MUSIC, MamaRika разом з Masha Danilova та Averin виконали колядку «Діва Марія». Артисти абсолютно різних музичних напрямків об’єдналися разом з місією – привернути увагу до важливості збереження традицій української культури.

Окрім того, «Різдвайб» несе за собою і благодійну мету: роялті з першого кварталу від прослуховувань будуть передані на проєкт “Обійми для дитини” фундації Катерини Осадчої задля забезпечення комплексної підтримки дітей-сиріт.

Як зазначено в альбомі «Радуйся, земле…Традиційні колядки та щедрівки Полтавщини» 2002 року, повна назва колядки – «Діва Марія на камені стояла». Залишивши в основі фольклорні мотиви, композиція була доповнена ліричним речитативом.

«Різдвайб» разом з alyona alyona, Іриною Білик, Оленою Тополею та іншими і рекордний «Щедрик»: «МУЗВАР» та SODA MUSIC за підтримки «Радіо Сільпо» об’єднав разом 26 артистів, осучаснивши українські колядки

«Мені сподобалася ідея «Різдвайбу», адже він має гарні наміри – допомагати одне одному, а це зараз задача номер один. Тому, коли почула, що проєкт має благодійну мету, погодилась одразу. Дуже сподобалась колядка, над якою ми працювали, вона вийшла драйвовою, з незвичним саундом. Це класне нове бачення аутентичної музики, яке мені дуже близьке. Вийшло творчо, кльово та ще й з гарною місією. Дякую всім причетним!» – зазначила MamaRika.

Окрім того, співачка поділилася різдвяними традиціями власної родини. Говорить, що свята – гарний привід зустрітися разом, адже усі багато працюють.

«У нас все, як у всіх – вечеря в колі рідних людей і перегляд якогось класного фільму. Ми дуже багато працюємо, тому справді цінуємо час, коли ми просто всі разом вдома і є можливість на мить зупинитися і відчути цей момент. Ну і наряджаємо разом ялинку, звичайно, під різдвяні пісні», – прокоментувала виконавиця.

А от щодо святкування дати Різдва, MamaRika прокоментувала наступне: «Я не привʼязуюсь до дат і вважаю це умовностями, для мене головне саме відчуття свята, можливість побути з рідними в теплій сімейній атмосфері».

«Різдвайб» разом з alyona alyona, Іриною Білик, Оленою Тополею та іншими і рекордний «Щедрик»: «МУЗВАР» та SODA MUSIC за підтримки «Радіо Сільпо» об’єднав разом 26 артистів, осучаснивши українські колядки

«Різдвайб» – збірка осучаснених українських різдвяних пісень від топових співаків та «молодої крові» музичної індустрії. У альбомі автентичні колядки, щедрівки та авторські вставки звучать у поєднанні техно, реп, поп, народного вокалу та інших жанрів, що робить його унікальним продуктом для українського слухача.

Слухайте альбом “Різдвайб” на всіх стрімінгових сервісах.