“Світ Різнокольоровий”: KOZAK SIROMAHA випустив трек про красу цього життя

“Світ Різнокольоровий”: KOZAK SIROMAHA випустив трек про красу цього життя

KOZAK SIROMAHA представив свій новий трек “Світ Різнокольоровий”, у якому оспівує важливість любові у порівнянні з матеріальними благами.

Дуже часто у гонитві за збагаченням ми забуваємо, що робить нас насправді щасливими. Це сім’я, рідна ненька, природа та безмежна любов. Іноді зваблення матеріального світу змушують нас сприймати це все за належне та другорядне.

І за словами Козака Сіромахи, що благополуччя криється в доволі простих речах. Це не “злато, срібло, камінці”, як співається у пісні. А шелест в чистім полі, муза та ніщо інше як любов.

“Світ Різнокольоровий” — це спроба артиста розкрити ці цінності та звернути увагу слухачів на казковість і красу кожної дрібнички в нашому житті. Для Козака Сіромахи це не просто пісня, а віддзеркалення власної філософії та поглядів на життя, якими він ділиться разом з релізом нового треку:

“Нам не потрібні інтоксикації для того, щоб бачити чудовий світ, який є всередині кожного з нас. Матеріальний світ — то лише його відображення. У житті до нас приходять випробування у формі різних зваблень, як-от слава, гроші та хтивість, але ми маємо бути вірними лише любові та своїм мріям. Тоді зможемо дістатись своєї мети. Але завжди варто пам’ятати, що головною залишається не кінцева мета, а шлях, який ми проходимо”, — коментує KOZAK SIROMAHA.

Нагадаємо, що KOZAK SIROMAHAJerry Heil і Гордій Старух пробудили справжній дух Різдва з новим треком “Зірка”