MamaRika зігріла душі українців новою роботою

MamaRika зігріла душі українців новою роботою

Співачка MamaRika випустила пронизливий та надихаючий трек “Замело”. Вона обіцяє, що ця пісня зігріє душу кожного в цю холодну зиму.

MamaRika зігріла душі українців новою роботою

Ця пісня про те, що дає надію у найважчі часи. Про те, що зігріває навіть тоді, коли за вікном мете хурделиця. Звісно, мова про справжнє і гаряче кохання, яке топить лід і всі негаразди. Бо двоє щиро закоханих людей завжди зможуть тримати цей невидимий, але надміцний зв’язок, як би далеко один від одного не були!

Саме тому «Замело» має дуже позитивний і легкий вайб, який піднімає настрій і дає віру в краще, адже саме це всім нам зараз дуже потрібно. — коментує співачка. 

Сама MamaRika бажає кожному українцю, щоб у його серці поселилась та любов, яка даватиме сил і зігріватиме попри всі труднощі. Вона впевнена: головна суперсила українців — це вміння любити щиро і емоційно. 

Трек «Замело» був написаний разом із популярним музикантом та продюсером і співвласником лейблу ENKO Іваном Клименко.

Режисером відео став Іван Ковпак, оператором Андрій Болотін. Робота над кліпом тривала усього один день. 

Нам не потрібні були надзвичайні декорації чи складні сюжети, ми просто хотіли хоча б на декілька хвилин повернути українців до їх безтурботного минулого та подарувати їм цей вайб легкості та свободи! Хотілося в цю зиму зігріти людей теплим та світлим треком, який розтопить душі як свічка. І, думаю, нам це вдалось, — щиро ділиться співачка!