Мандрівна співачка SONCE презентує імерсивний сингл “Ти – океан”

Мандрівна співачка SONCE презентує імерсивний сингл "Ти – океан"

Мандрівна українська співачка SONCE (справжнє ім’я — Анастасія Бусел), родом із Київщини, презентує романтичний сингл “Ти – океан“. Це пісня-стан, стан занурення у світ того, кого ти по-справжньому любиш, в якому ти розчиняєшся і тонеш, неначе в океані.

Ще шість років тому дівчина закінчила університет за спеціальністю “Банківська справа”, але зрозуміла, що насправді її мрією завжди було займатися музикою. Проте всі навколо запевняли її в тому, що в 23 починати пізно. 

Але мрія сильніша за будь-які упередження й стереотипи. Тому Настя вирішила всерйоз зайнятися вокалом. Через три роки вона отримала свій перший контракт на Мальдівах як вокалістка. На цей момент SONCE сама викладає вокал, має близько 100 учнів по всьому світу, а разом зі своїм нареченим Анатолієм вони вже втретє працюють за контрактом в “раю на Землі” — на Мальдівах. 

“На своєму прикладі я впевнилась, що мрії збуваються, головне — йти за своєю мрією і робити все для цього”, — ділиться співачка.

Це вже третій сингл співачки. Пісня була написана ще під час першого контракту Насті на Мальдівах.

“Коли Настя вперше дала мені послухати диктофонний запис пісні, я запитав: на кого робимо кавер цього разу? Я подумав, що Настя пропонує мені закаверити для нашого YouTube-каналу та соцмереж якусь нову відому українську пісню. А потім виявилось, що це її власні рядки. Коли вона мені сказала, що вони про нас, я не можу словами передати, що відчув у той момент. Я щасливий бути поруч з Настею і проходити цей нереально цікавий досвід мандрівних музикантів (прямо як з мультика) разом!”, — ділиться емоціями наречений Анатолій.

“Ти – океан” знаходиться в ТОП-20 найпопулярніших плейлистів Spotify та AppleMusic: “УКРАЇНСЬКІ ХІТИ” та “UKRAINE TOP 100”

Після релізу треку, співачка отримала багато позитивних відгуків, зокрема:

“Це по-справжньому імерсивна музика (прим. ред. від англ. immersion занурення). Вмикаю трек, закриваю очі і відчуваю, ніби я насправді занурюсь у воду”, — коментують слухачі.

Настя зізнається, що саме такий ефект і хотіли отримати, бо саме таку задачу ставили саунд-продюсеру під час створення аранжування та зведення треку. Над синглом працював відомий саунд-продюсер із Запоріжжя Олесь Ілкаєв, відомий як SHANDORLIFE. Олесь має свою студію звукозапису “Shining Music“. Також працює з закордонними лейблами, його роботи потрапляли до першого греммі-лейблу в СНД – “Effective Records“.

“Ми одразу знайшли спільну мову, на додаток SONCE відправила мені готову структуру аранжування, яку вона придумала сама. Мені залишалося тільки її вдосконалити та звести з вокалом. На жаль, нашу роботу періодично переривали російські обстріли, і я не міг ходити на студію по декілька днів. Але зрештою ми закінчили роботу над синглом. Варто зазначити, що це одна з найкращих моїх робіт. Після прослуховування пісні “Ти – океан” отримуєш відчуття катарсису”, — коментує саунд-продюсер Олесь Ілкаєв.

Для створення і просування треку SONCE разом з нареченим робили все власноруч. Вокал та музичні інструменти записали у звичайній кімнаті на Мальдівах, де вони працюють як музиканти (більше можеш дізнатися на сторінці інстаграм про музичні контракти та їхнє життя). А кліп для нареченої відзняв Анатолій. Хоча хлопець не має досвіду в професійній зйомці, та підписники в соцмережах коментують, що відеоряд “голівудського рівня”.

SONCE – сольний проект Анастасії Бусел – артистка, сонграйтерка, піаністка, викладач вокалу і блогер родом із міста Славутич на Київщині. За плечима артистки ще два сингли: дебютний сингл “Живи“, який SONCE випустила на початку повномасштабного вторгнення, та різдвяний англомовний сингл «Christmas time with you». Кліпи на ці треки вже зібрали понад 30 тисяч переглядів на YouTube. У складі дуету DUO MATES Анастасія разом зі своїм нареченим вже стали відомими на Мальдівах, а також в Катарі, де вони виступали на чемпіонаті світу з футболу «FIFA World Cup 2022».