На “FENIX CHARITY” встановлено новий рекорд України

На "FENIX CHARITY" встановлено новий рекорд України

У Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся всеукраїнський благодійний захід під егідою Громадської організації FENIX CHARITY.

Подія розпочалася з встановлення рекорду, який зафіксували представники Національного Реєстру Рекордів України Валентин Щербачов та Лана Вєтрова. Було встановлено рекорд України в номінації: “Наймасовіше виконання дитячим хором пісні про мир в Україн”. Наталія Валевська в ексклюзивному золотому платті з крилами від One Luxy Shop в образі Фенікса разом зі 120 дітьми з ART MUSIC SCHOOL ZABAVA та Candy dance studio виконали пісню “Мир над Україною”.

Своїми виступами захід підтримали зіркові волонтери: Ірина Федишин, TAYANNA, ALEKSEEV, Наталія Валевська, Diana Gloster, Михайло Грицкан, Alena Omargalieva, SANSA, Люся Кава, DJ STARKOV, Софія Єгорова, гурт SESTRA& BITZ, ULIANA ROYCE, Сергій Мироненко.

Ведучі благодійного вечора: Ольга Сумська та Андрій Джеджула.

На "FENIX CHARITY" встановлено новий рекорд України

ГО FENIX CHARITY об’єднала всіх заради реалізації спільної цілі — збору коштів на обладнання для Міської дитячої лікарні № 5 міста Харкова, де отримують медичну допомогу 180 дітей з фізичними та психологічними вадами внаслідок війни та діти сироти. Гроші, зібрані на благодійному аукціоні будуть передані цій лікарні. Перш за все, допомога буде спрямована на закупівлю необхідного медичного обладнання для тяжкохворих дітей.

В цей вечір відбулося висвітлення найважливіших благодійних ініціатив та практик у всіх напрямках благодійності по всій країні, підтримка та визнання заслуг людей, готових до самопожертви та волонтерства, створення умов та популяризації ефективної та дієвої благодіѝної діяльності під час війни в Україні. Відзнаками за свою благодійну діяльність були нагороджені громадські організації, волонтери, артисти, дизайнери, представники бізнесу.