MARKO KVITKA випустив новий сингл “МИТЬ”

«Наша МРІЯ дасть нам сил»: співак Marko Kvitka презентує динамічну новинку

Марко Квітка – неймовірний український виконавець, спів якого закохує душі слухачів та вмить змушує кожного затамувати подих, презентує дебютний сингл “Мить” та відеороботу на нього.

В кліпі розгортаються кадри, в яких головний герой попри власну самотність вірить в цілющу силу кохання, яка здатна здолати всі перешкоди. У даній пісні ми зіштовхуємось з символами – спалахами світла серед пітьми, які є знаком того, що попри все, що зараз відбувається, настане світла та прекрасна мить і все-все погане мине.

“Моя подруга Крістіна Аурютюнова, яка родом з мого міста,запропонувала мені цю пісню ще взимку. Цей текст мене одразу промурашив, так як мені близькі ці почуття. По приїзду в Житомир,разом з продюсером Натаном, почали над нею працювати. Це був довгий та кропіткий процес,ми декілька разів переробляли її. Але фінальний варіант, який ви чуєте – вийшов крутим. Так звучить моя душа та мій внутрішній голос”. – ділиться виконавець.

Над треком “Мить” працювала команда артиста, зокрема, продюсер – Натан Герасимчук та саунд-продюсер – Даніель Деєв, який досяг успіху у сферах гост та ко-продакшну, допомагаючи платиновим, Billboard та Grammy артистам із фіналізацією, створенням треків чи допомогою з іншими музичними проектами.

Марко Квітка – відомий український виконавець родом з Краматорська. Фіналіст шоу “Голос Країни” 10 сезону, вокаліст шоу “Танці з зірками“. Марко є частим запрошеним гостем на світських заходах, де виступає на одній сцені з топовими українськими виконавцями. Кожен перфоманс Марка це дивовижне поєднання джазу, соулу, фанку та р‘н‘б.