Мелодії майбутнього: SHEGEDA з новим треком “Цілувати“

Мелодії майбутнього: SHEGEDA з новим треком “Цілувати“

Музика SHEGEDA здатна перенести вас у мультивсесвіт звуків та відчуттів. Її мелодії обіймають вашу душу, розбуджують сплячу чутливість та вибухають барвами натхнення.

Але з новим синглом “Цілувати“, SHEGEDA розкриває новий аспект свого творчого таланту. Як раніше, її голос м’яко звучить у кожній пісні, але з новим треком він перетворюється у силовий елемент, що танцює в ритмі електронних бітів. “Цілувати” – це не просто пісня, це відчуття, космічний коктейль емоцій, що здатний порушити тектоніку вашого серця:

“Цілувати” – це крок у новому напрямку, крок до більш відкритої та сміливої мене, – ділиться SHEGEDA – я довго шукала саме ідею трека, адже бачу, що люди вже втомились від сумних пісень. І гортаючи інстаграм, побачила скріншот дівчини, яка говорить по відео з хлопцем на передовій. Це надихнуло на ідею, і я одразу набрала Катю Гладій (авторку пісні), і ми почали креативити.

Цей трек має ритмічний танцювальний характер, але в ньому закладений великий сенс про кохання, яке перервала сама війна і розділила серця. Пісня покликана розповісти про силу почуттів, яка допомагає подолати навіть найскладніші перешкоди, що стоять на шляху кохання. Вона надихає нас дивитись уперед і нагадує, що кохання – це завжди дорога до щастя, попри життєві випробування.

Зустрічайте мелодію, що обіцяє об’єднати серця і стати витоком емоційних переживань – SHEGEDA з треком “Цілувати”. Тож вмикайте гучніше і дайте волю своїм почуттям, адже ця пісня створена, щоб буквально понести вас на крилах ритму та кохання!