Молода співачка BONA повертається з прем`єрою “Як ти”

Молода співачка BONA повертається з прем`єрою “Як ти”

11 серпня 2023 року — день чуттєвого повернення української співачки BONA! Ця подія викликає велику кількість позитивних емоцій, а особливо якщо прослухати премʼєру треку артистки. Довга пауза у творчості через ситуацію в країні, незапланована зміна місця проживання, втрата контакту з рідними наживо насправді нелегко даються співачці, як і багатьом із нас. Але життя продовжується. Без творчості не можна уявити нашу буденність, тому BONA презентує новий україномовний трек “Як ти”.  Це пісня про почуття, про прощання з минулим коханням, про важливі моменти “колишнього” життя та про нагадування, що ти щасливий саме зараз. І цей момент щастя у кожного свій, просто спробуйте це відчути.

 “Я надихнулася розмовами з подругами, яких розкинуло життя по різних материках, своїми минулими історіями кохання… Слова пісні “я не знаю як ти, кілометри між нами. Ці слова тобі напишу і не відправлю” відгукнуться більшій кількості дівчат, які вийшли із стосунків у цей страшний для нас всіх період. Прощання могло викликати сум, печаль та невпевненість у майбутньому. Іноді хочеться на емоціях написати: “Як ти?”. Але або розум стримує, або нова кохана людина поруч. І ти розумієш, що відкриті нові та кращі можливості в житті, тому повертатися в минуле зовсім не варто. Це трек про кожну, яка хоч раз після розриву брала телефон, щоб написати SMS в “минуле”, — коментує BONA.

Трек артистка створювала самостійно у домашній студії. Це перша повноцінна робота співачки, де вона взяла процес запису в свої руки. Зведенням і вже кінцевим результатом займався брат співачки Олександр, якого BONA називає “мій саундпродюсер”. 

“Щодо музичного відео питання буде вирішуватися пізніше, оскільки прийняли рішення, що краще задонатити на потреби наших захисників”, – додає артистка.

Що ж буде далі? 

На одній прем’єрі артистка не зупинятиметься. Уже є декілька нових готових треків, які скоро почують всі.

“Тому ми з командою починаємо підкорювати та розвивати ще більше українську музичну сферу. Зараз саме той час”, — підкреслює співачка.