MÉLOVIN заінтригував дуетом з європейською зіркою

MÉLOVIN заінтригував дуетом з європейською зіркою

Співак MÉLOVIN у своїх соціальних мережах поділився дописом зі студії звукозапису, у якому привідкрив невеличку таємницю майбутнього дуету з популярною європейською співачкою. Артист натякнув на її імʼя і запропонував прихильникам вгадати, хто та сама таємнича селебріті, з якою співак зовсім скоро випустить спільний трек. 

MÉLOVIN заінтригував дуетом з європейською зіркою

Наприкінці лютого MÉLOVIN поділився з прихильниками новиною – він готує нову пісню, ба більше – це буде дует, однак, з ким саме, виконавець не розповів. Лише у рубриці “Питання-відповідь”, на офіційній сторінці MÉLOVIN на YouTube поділився – “це дуже класна і відома співачка, а премʼєра пісні не змусить себе довго чекати”. Також відомо, що робота над новою піснею вже давно ведеться.

Днями артист вкотре підігрів цікавість аудиторії, виклавши фото зі студії, де завершував роботу над новим запальним хітом: 

“На цьому фото не вистачає ще однієї фантастичної співачки. З якою, вже незабаром, наші голоси зійдуться у захоплюючу музичну подорож. Вам, впевнений, сподобається!” – написав MÉLOVIN у своїх соціальних мережах. 

Також артист вирішив дати шанувальникам шанс вгадати імʼя відомої зірки і навіть дав невеличку підказку: “Як думаєте, з ким буде feat? Підказка, у її імені є літера “N”. 

Прихильники MÉLOVIN одразу почали писати свої здогадки:

  • Netta?🤔🤔
  • Ох загадку ти задав Netta, Julia Sanina, Oceana адже там є буква N. Найвірогідніше, з двома: Netta була двічі в Україні знімала кліп і виступала на Atlas Weekend, Оceana співала гімн Euro-2012, ну, і звісно, ж наша рок-діва Julia Sanina! Вона європейська співачка, бо Україна – це і є Європа. А взагалі, може бути зовсім не очікуваний варіант.
  • Тіна😮
  • Lorin, чи що?
  • Я вже в захваті, з перших нот🥰 А дівчина то, напевно, Oceana🤍🖤
  • Вау, навіть не здогадуюсь. Не знаю, чому, але ця інтрига мені подобається. Впевнена, що буде такий підпал 🔥