MÉLOVIN здивував образом і показав, як виглядатиме його пісня на Євробачення-2024

MÉLOVIN здивував образом і показав, як виглядатиме його пісня на Євробачення-2024

Відомий співак, учасник фіналу національного відбору на Євробачення-2024 MÉLOVIN першим показав обкладинку для конкурсної пісні “Dreamer”, премʼєра якої відбудеться 12 січня. Для неї артист повністю змінив образ, чим неабияк здивував прихильників. 

MÉLOVIN здивував образом і показав, як виглядатиме його пісня на Євробачення-2024

MÉLOVIN у своїх соцмережах показав обкладинку майбутнього хіта “Dreamer”, з яким він збирається підкорювати цьогорічний конкурс “Євробачення”. У візуальній частині пісні артист вирішив продемонструвати радикальні зміни не лише внутрішні, а і зовнішні. Наразі MÉLOVIN виглядає саме так, як колись його вперше побачили на “Х-факторі”, коли він мрійником прийшов підкорювати українську сцену, і ще був блакитнооким блондином. 

Пісню “Dreamer” MÉLOVIN присвячує всім мрійникам, адже впевнений, що саме вони правлять цим світом. Почути конкурсний трек повністю меломани зможуть вже 12 січня, а поки можна лише здогадуватися, чим артист здивує Україну та Європу цього разу.

Проте реакція прихильників MÉLOVIN на радикальні зміни артиста не змусила довго чекати, люди висловили здивування і підтримали його новий образ:

  • Це нереально реалістичне повернення до того свого мрійника, про якого ти говорив усі ці останні тижні. Ось же він! Ми всі його вже бачили! І бачимо ще раз! Боже, який же у мене шок!
  • В голову прийшов епізод х-Фактор, виступ Мела “Rolling in the deep” 😻✨ аж прям телепортнулась.
  • Мел, це якийсь ангельський неземний світлий образ, ти як Маленький принц з іншої планети 👼 🌟
  • ААААА, у мене щелепа аж відвисла 😍💔
  • Ну це вааау💔 Фото вайбить часами Х-фактору🤍