MOLBERTA: Нове обличчя української музичної сцени?

MOLBERTA: Нове обличчя української музичної сцени?

Нове обличчя в українській музичній індустрії MOLBERTA здивувала слухачів своїм дебютним синглом «Нервова система». Чесно та щиро  – ось, які нотки залишаються після прослуховування.

Попри легке звучання, трек «Нервова система» висвітлює емоційні складнощі внутрішніх турбуленцій кохання. Він про важливість взаєморозуміння та прийняття справжньої сутності іншої людини. У своїй пісні артистка згадала і жорстокий зовнішній світ, що здатен зламати кожного, якщо той не «за склом».

Окрім дебютного синглу, молода співачка випустила і музичне відео. Нічна вулиця Луцька, перехожі, MOLBERTA з гітарою – усе це лише додало пісні інтимності.

«Я сама написала цю пісню. «Нервова Система» – це не просто музика, це внутрішні переживання кожного, які мені вдалося перетворити на ноти і рядки», – каже співачка.

MOLBERTA родом з маленького селища, що на Волині. Увесь час, який себе пам’ятає, мала лише одну мрію – співати і дарувати людям нові сенси. Навчаючись у школі почала більше цікавитись музикою, писати перші власні тексти, але можливості зайнятися справою професійно не було. Та після вступу до університету почала шукати можливості, навчилася грати на гітарі, писати тексти.

«Як тільки-но народилася пісня «Нервова система», я одразу вирішила, що повинна спробувати втілити свою мрію та випустити цей трек», – каже MOLBERTA

Зараз MOLBERTA активно працює над новими треками та сподівається, що ті викличуть у слухачів не менше емоцій, аніж «Нервова система».