MONATIK показав кадри з туру Україною під час війни в новій відеороботі “Направляй мене”

MONATIK показав кадри з туру Україною під час війни в новій відеороботі "Направляй мене"

MONATIK показав силу духу українців різних регіонів в новій відеороботі “Направляй мене”. 

MONATIK презентував документальну відеороботу на композицію “Направляй мене”. За останній рік артист об’їздив майже усі куточки України з благодійними концертами та виступами для військових, аби подарувати свою музично-танцювальну терапію з піснями, що зашивають душі. Цей кліп є фіксацією благодійного туру в історичний час для всіх українців. Ці зустрічі проходять у найтемніші часи в історії Незалежної України. Саме сила духу сміливих українців, які постійно живуть під обстрілами та повітряними тривогами, знаходять сили продовжувати працювати, сплачувати податки, відвідувати концерти, донатити та творити історію нашої країни разом, показана в цьому відео. 

MONATIK коментує:

“Ми намагалися разом з режисером Артемом Григоряном фіксувати всі моменти, які відбувалися з нами під час благодійного туру. Це надзвичайно цінний період – зустрічі з нашими військовими та слухачами в Сумах, Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі, Ужгороді, Хмельницькому, Луцьку, Івано-Франківську та кожному нашому українському місті. Тому якщо Ви знайдете себе у відео, дайте знати! Щиро віримо, що зовсім скоро знову обов’язково зустрінемося з Вами. Я і вся моя команда від усієї душі вдячні Збройним Силам України і кожному, хто боронить наші землі, за можливість вірити у наше світле майбутнє і перемогу”. 

Як зізнається сам MONATIK під час благодійного туру Україною думка про створення музики в нього загалом змінилася:

“Якщо раніше мені просто хотілося робити улюблену справу свого життя, дарувати радість та щастя, то зараз я постійно задаюся питанням, а що залишиться після мене? Які емоції будуть у моїх дітей та моєї сім’ї при прослуховувані музики. Хочеться залишити щось вагоме та цінне, що дарує емоції щастя та посмішки на обличчі”. 

Зазначимо, що MONATIK являється амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” і пісня “Направляй мене” створювалася як саундтрек до саміту Перших леді та джентельменів, що пройшов у Києві. 

Наразі артист оголосив великі благодійні сольні концерти в київському Палаці мистецтв “Україна”, що відбудуться 23 та 24 вересня, а також продовження благодійного туру Україною.