Мрії, свобода та спогади про юність у новій пісні Dina O’NAIR “Дощ”

Мрії свобода та спогади про юність у новій пісні Dina O’NAIR “Дощ”

Талановита співачка й авторка пісень Dina O’NAIR представила свою нову композицію “Дощ”, що є справжньою музичною подорожжю до спогадів про юність. 

Особливістю пісні є використання живого фолкового інструменту – колісної ліри, що додає композиції унікального звучання та глибини. У поєднанні із сучасними аранжуванням та рок-музикою це створює неповторну атмосферу.

“Дощ” – це ода юності, періоду в житті, коли ми ще не відчуваємо тиску дорослих зобов’язань і бачимо світ безмежним та сповненим можливостей. Це час, коли ми вільно мріємо, бажаємо нездійсненного, готові ризикувати, творити і закохуватися, не боячись помилок. Dina O’NAIR написала цю пісню у свої 18 років, коли разом із друзями любила проводити час у лісі, співаючи пісні під гітару біля вогнища. У ті літні вечори часто йшов дощ, та він ніколи не заважав: він наповнював ліс своєю особливою магією, і спів продовжував лунати, зливаючись із шумом стихії.

“На мій день народження завжди йшов дощ. І це одні з найромантичніших спогадів у моєму житті. Власне, кращого приводу, ніж день народження, для цього релізу годі й шукати”.

Пісня “Дощ” була написана майже 20 років тому, але офіційного релізу не мала до цього часу. Dina O’NAIR вирішила записати і випустити цю композицію. Вона не втратила своєї актуальності і досі викликає у неї сильні почуття.

Пісня “Дощ” подобалася моєму молодшому братові, який загинув під час окупації м. Ірпеня у 2022 р. Він зберігав перший домашній запис цієї пісні у своїй квартирі, яка згоріла під час обстрілів. Чудом брат встиг поділитись треком із близькою подругою за місяць до початку повномасштабного вторгнення, а вона за кілька місяців переслала його мені. Так пісня віднайшлася, отримала нові сенси й тепер також пов‘язує мене зі спогадами про брата.

Dina O’NAIR повертає нас у найкращі моменти юності з її новим релізом “Дощ”. Це пісня про мрії, свободу й чарівні моменти, які роблять наше життя яскравішим. Дощ як символ швидкоплинності часу й нагадує нам про те, як важливо цінувати кожну мить життя. Не пропустіть можливість насолодитися цією унікальною музичною композицією, яка вже доступна на всіх популярних музичних платформах.

Посилання на стримінгові платформи.