Дует SESTRA створив трек “Я для тебе” за мотивами вірша Костенко

Дует SESTRA створив трек "Я для тебе" за мотивами вірша Костенко

Гурт SESTRA представляє свою нову композицію «Я для тебе», яка обіцяє стати хітом. Мальовниче українське село, захід сонця та неймовірні краєвиди – все це у новій відеороботі дівчат. 

Місцем зйомок став музей просто неба у Пирогово. Вибір цього мальовничого місця має глибокий символічний зміст для дівчат, оскільки підкреслює прагнення зблизити сучасну музику з традиціями. SESTRA вірить, що об’єднання музики з культурними здобутками минулого може створити неповторну атмосферу для глядачів.

Сама ж пісня є поетичним відголоссям на вірш Ліни Костенко «Між іншим», який став джерелом натхнення для гурту.

«Творчість Ліни Костенко – це скриня з нескінченною мудрістю та натхненням. В її словах ми знаходимо силу виразити найглибші почуття та емоції, і її творіння надихає нас бути відвертими та виразними в нашій музиці», – коментують дівчата. 

«Текст виражає ідею, що людина завжди різна для будь-кого, але для одного, особливого – вона стане всім. Для нього вона весь світ», – ділиться Аліна.

«Основний меседж – ти не для всіх, і не всі для тебе. Для тисячі інших ти можеш бути абсолютно ніякою, але для тієї самої людини, ти особлива та завжди красива», – розповідає Інесса. 

Нагадаємо, гурт SESTRA поєднав саксофон та сопілку в новій пісні “Безсонні ночі”.