Музична добірка про найрідніших: присвята до  Дня Матері від українських артистів

Музична добірка про найрідніших: присвята до  Дня Матері від українських артистів

Дібрали для вас плейлист, який хочеться вмикати і згадувати найтепліші спогади. Рекомендуємо робити це в колі найрідніших. Як-то кажуть, enjoy it

Христина Соловій — Подзвонити мамі

До Дня матері співачка випустила щемку та особисту пісню, присвячену мамі. “Подзвонити мамі” — третій сингл із майбутнього альбому-квадрології Соловій, який називатиметься Rosa Ventorum. Звучання синглу “Подзвонити мамі” схоже на r’n’b 2000-х, таким зрозумілим для покоління Христини.

Grosu — Мама

В основу кліпу “МАМА” покладено стилістику французьких фотохудожників П’єра та Жиля. Кліпмейкер Макс Папернік втілив ідею зняти відео про ідеальну маму в стилі гламурного кітчу. Головними героїнями стали відомі мами зі світу шоу-бізнесу, спорту та політики. Аліна Гросу постала в образі японки з білим волоссям. Також у зйомках кліпу брала участь і мама Аліни.

YAROMIYA – Мамо моя

Прем’єрою “Мамо моя” співачка започаткувала тренд вдячності матусям.
“Увага, емоції, любов – все це важливо дарувати своїй мамі не тільки на свято. Моя місія – нагадати всім про важливість слів вдячності. Нехай ця пісня стане саундтреком любові до всіх матусь” – сказала YAROMIYA.

KORNEL – 03.05.Мамо

Молодий виконавець KORNEL, чия музика заполонила TikTok, обрав шлях проживання під час створення пісні на честь мами.

“Мені знадобилось багато часу, щоб побути з цією історією наодинці. Про це майже ніхто не знав. Я обрав шлях-проживання. Пройшло два роки, як це сталось і тільки зараз до мене прийшла внутрішня сила та енергія говорити про це, зі світлим сумом та теплом до мами”, —   розповів Kornel. 

Скрябін – Мам

Вічна классика у рядках Кузьми Скрябіна:
“Я біля своєї мами буду завжди маленьким

І як тільки покличе, прибіжу скоренько

Тому я їй і написав ці слова як міг”

MAMARIKA – Сину

Пісня “Сину”- це крик душі кожної української матері, яка захищає свою дитину від війни.

Материнська любов найсильніша, саме тому кожна мама не роздумуючи готова стати під кулі, щоб захистити своє дитя від біди.

Brilitska – Мамо

“Через війну, майже рік життя за кордоном, я не бачила маму та свою сім’ю. І це пісня-присвята та дяка моїй мамі. Я написала її в момент коли була настільки самотня в чужому місті, як ніколи раніше. Не бійтеся сказати найдорожчі в світі слова любові своїм близьким. Своїм мамам. Ніхто і ніколи не зможе нас любити такою чистою та ніжною любов‘ю, як наші мами”.

Memories Avenue – Мамо

Композиція від гурту Memories Avenue під назвою “Мамо” – це звернення до матерів, бессилих, просякнутих запахом війни, але які всупереч жаху і болю борються за життя задля зустрічі із своїми рідними, а також для тих, хто більше не дочекається додому своїх рідних.

Океан Ельзи – Лист до мами

Сама пісня “Лист до мами” була написана 2007-го року. За словами Святослава Вакарчука, “вона сьогодні не те, що не втратила актуальності, а стала навпаки особливою, я би її назвав зараз “Повертайтеся живими”.

“Напиши мені листа. Я читатиму всю ніч. 

Загорни свої слова в той знайомий запах. Чуєш, мамо…” 

TARABAROVA – Сонечко

Співачка Світлана Тарабарова підготувала пісню “Сонечко” напередодні зустрічі зі своєю другою донечкою. Невдовзі TARABAROVA випустила повноцінний “Дитячій альбом”, у якому зібрала україномовний контент для українських діточок.  


Микола Мозговий – Материнська любов (у виконанні Тіни Кароль)

Чуттєве виконання пісні про найсильнішу любов у світі – материнську.