Музичний телеканал “МУЗВАР” отримав офіційну ліцензію

Музичний телеканал "МУЗВАР" отримав офіційну ліцензію

Музичний канал “МУЗВАР“, створений у співпраці засновника однойменного порталу Олексія Донцова та власника ТОВ “Наші телеканали” Андрія Верхоляка, відтепер офіційно зареєстрований Нацрадою.

20 липня відбулося засідання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. На ньому регулятор одностайно проголосував за надання реєстрації телеканалу “МУЗВАР“. Відтепер він мовитиме в технологіях ОТТ, IPTV. Новий мовник зареєструвався відповідно до  закону “Про медіа”, який набув чинності 31 березня 2023 року. 

За словами Олексія Донцова, цікавість до каналу серед українських глядачів та артистів зростає. Це означає, що музична індустрія живе.

“Після 24 лютого 2022 року український шоубізнес трансформувався. Як і безпосередньо потенційний глядач. Ми раді, що телеканал «МУЗВАР» доступний через всі кабельні мережі та на більшості OTT та IPTV-сервісів країни. Ми наразі продовжуємо працювати у форматі «донатів». Також ми працюємо і над залученістю інвесторів, які не впливатимуть на інформаційну політику музичного телеканалу”, – підкреслив Донцов.

Телеканал “МУЗВАР” почав роботу у тестовому форматі з січня 2023 року. Уже запущені програми “МУЗВАР live” (живі виступи та інтерв’ю артистів), хіт-паради “НУМО. Нова українська музика / огляд” і Digital Top Chart, Dorechi news (музичні новини) та щомісячний хіт-парад найкращих українських пісень з виконавицею жестової мови “ТОП-10”. У розробці — розважальні проєкти, молодіжні та сімейні формати.

Також редакція вже працює над запуском нової програми, метою якої стануть ексклюзивні прем’єри відеоробіт від українських зірок.