«Музика вільної країни»: номіновано понад 100 артистів, стартувало голосування

«Музика вільної країни»: номіновано понад 100 артистів, стартувало голосування

Розпочалося голосування у спеціальній номінації «Музика вільної країни» нової музичної премії MEGOGO MUSIC AWARDS.

«Музика вільної країни»: номіновано понад 100 артистів, стартувало голосування

Медіасервіс MEGOGO в середині листопада представив власну музичну премію — MEGOGO MUSIC AWARDS від музичного каналу MEGOGO LIVE. Вчора, 30 листопада, розпочалось голосування у спеціальній номінації — «Музика вільної країни», де претендентів самостійно подавали музиканти та їхні продюсери.

До списку подалось 108 артистів, серед яких відомі імена українського шоу-бізнесу: 

  • Тіна Кароль, «Вільні. Нескорені»
  • Злата Огневич, «Світло»
  • KADNAY, «Вірою.Правдою» 
  • KHAYAT,  «Під дощем»
  • ROXOLANA, «Люди як кораблі»
  • Mashukovsky, «ДІВЧИНА-ГАРМАТА» 

та багато нових імен української сцени  — гурт Квіткіс, гурт Циферблат, гурт KOLABA, співачки SESTRA, SHADU, SPIVOCHA та інші. 

Подивитись повний перелік номінантів, послухати та проголосувати за власного фаворита можна на сайті премії до 11 грудня 2022 року. 

Нагадаємо, що на номінацію «Музика вільної країни» висувалися пісні, написані українською мовою після 24 лютого, що перебувають у вільному доступі для прослуховування та, бажано, мали кліп для показу на музичному каналі MEGOGO LIVE.

Премія MEGOGO MUSIC AWARDS заснована для популяризації сучасної української музики, пошуку нових імен та звучань, а також справедливої відзнаки творчих успіхів артистів. 

Голосування у інших 8-ми номінаціях стартувало 15 листопада, проголосувати можна тут. Оголошення переможців відбудеться 16 грудня.