“Ми робимо все можливе, що гідно представнити Україну”: alyona alyona та Jerry Heil прокоментували свій прохід до фіналу Євробачення-2024

alyona alyona та Jerry Heil прокоментували свій прохід до фіналу Євробачення-2024

alyona alyona та Jerry Heil виступили з піснею Teresa & Maria та стали фіналістками Євробачення-2024. Тепер українські представниці виступатимуть у суботу, 11 травня, та змагатимуться за перемогу в конкурсі.

Насправді ми так заряджалися перед виходом на сцену. Ми проговорили, що зараз на нас дивиться вся Україна. Зараз всі ці люди, їх підтримка, кожна українська людина, і жінка, і діва стоять у нас за спиною. І вся їх сила, і вся їх віра і надія на перемогу і всі їх молитви – зараз з нами! Це реально дуже сильно допомагало. Ми реально це відчували. І я навіть перед виходом на сцену проговорила собі, вже стоячи на сцені, що це я роблю за Україну. І це дуже заряджає, чесно”, – зазначила Jerry Heil.

alyona alyona додала: “Ви знаєте, підтримка самих українців відчувається, незалежно від того, хто б там що не писав і не казав: хейт, хейт. Але ж можна серед всього поганого бачити гарне. Що я, що Яна – ми вміємо це робити. Інакше ми б просто потонули в чужому нещасті, але ми бачимо це щастя і найважливіше, що нас підтримують наші команди і підтримують наші батьки. Батьки кажуть, що через нас говорить бог, що це наші таланти. Тому ми це робимо і для нас це дуже важливо. Для нас велика честь представляти Україну і ми робимо все можливе, щоб гідно її представити”.

Наразі Україна є єдиною країною на конкурсі, яка за весь час участі з 2003 року стає фіналісткою.

Нагадаємо, alyona alyona & Jerry Heil здивували вбранням з глибокими сенсами на відкритті Євробачення.