На купальські свята “Країна Мрій” занурить киян і гостей столиці в етносвіт

На купальські свята киян і гостей столиці занурить в етносвіт "Країна Мрій"

“Країна Мрій” повертається — із 7 до 9 липня міжнародний етнозахід пройде в київському артпросторі UYAVA в Саду Бажань на ВДНГ.

На купальські свята там зберуться українські й закордонні митці, аби занурити киян і гостей столиці у світ етно й показати перлини української культурної спадщини.

Цьогорічна “Країна Мрій” — це захоплива подорож у світ нашого національного єства, української сучасної і старовинної музики, прадавніх ремесел та звичаїв.

За магію фолку й музичні дійства відповідатимуть:

  • 7 липня — самобутній український етнопоп-гурт PATSYKI Z FRANEKA і японський дует Heavenphetamine, що міксує у своїй музиці психоделічний рок 70-х, пост-панк 80-х та ейсід-хаус 90-х;
  • 8 липня — хедлайнерка “Країни Мрій”, чуттєва й витончена виконавиця і авторка пісень Христина Соловій, а також майстри фолк-альтернативного металу CH.SH BAND (Чумацький шлях);
  • 9 липня — засновник та ідейний натхненник “Країни Мрій” Олег Скрипка і єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів НАОНІ, а також ще один проєкт музиканта — легендарний гурт ВВ.

Крім музики, гостей “Країни Мрій” чекатимуть зустрічі з етномайстрами, що переносять традицію українського рукодільства з минулого до сьогодення і розшифровують український етнокод.

Також під час заходу можна буде навчитися стародавнім українським танцям у майстрів шкіл національної хореографії. Крім того — послухати корисні лекції і прогулятися традиційним ярмарком — Алеєю Майстрів, де на гостей очікують майстри з кераміки, ткацтва, плетіння, вишивки, писанкарства, роботи з металом, шкірою тощо.   

Для маленьких поціновувачів облаштують дитячий майданчик із майстер-класами для дітей та всієї родини. 

Команда артпростору попіклувалася про безпеку гостей. На території розташовані 2 бомбосховища. Також поруч є станція метро “Виставковий центр”.

Цьогорічну “Країну Мрій” організували з благодійною метою. Партнер івенту — організація SUPPORT AZOV. Вона допомагає 3ОШБ виконувати бойові завдання і гнати ворога подалі від української землі.

Завітайте до ВДНГ віддати шану прадавній культурі, відчути дух купальських свят і допомогти нашим воїнам! До зустрічі в магічному Сад Бажань в етносвіті “Країна Мрій”!

Квитки за посиланням