Наймасовіший запис «Щедрик» в історії України: українці встановили рекорд у святковому альбомі «Різдвайб»

Наймасовіший запис «Щедрик» в історії України: українці встановили рекорд у святковому альбомі «Різдвайб»

У форматі альбому «Різдвайб», створеного «МУЗВАР» та SODA MUSIC за підтримки Радіо «Сільпо», було встановлено рекорд України. Упродовж двох тижнів усі охочі могли заспівати цю всесвітньо відому щедрівку в чат-боті «Сільпо». У результаті було надіслано понад 2400 записів, а до фінальної версії пісні потрапило 302 акапельні співи.

Окрім того, що виконання «Щедрика» долучилися українські зірки – учасники альбому «Різдвайб». А саме: Віталій Козловський, NATIYA, 7TEEN’S, Оля Цибульська, Гурт Шум’я, ANKA, SANTORIN, MamaRika, Masha Danilova, AVERIN, Сергій Мироненко, Сергій Лазановський | RIDNYI, LELY45, Ірина Білик, Олена Тополя, ПАВЛО ЗІБРОВ, SKYLERR, SOWA, ENLEO, Тоня Матвієнко, OKS, TESLENKO, Анастасія Димид, TOM SODA, SESTRA, NEKA, Медовий Полин, Bude Tak, Shyman, Sonhe, CKAYA, Xenny-A, Анастасія Хоменко, Крістіна Присяжнюк та інші.

Дане виконання «Щедрика» було зафіксовано та увійшло до Книги рекордів України у категорії «Масові заходи». Наразі це – наймасовіший запис щедрівки в історії України. Запис співочого рекорду України відбувся за підтримки компанії MasterCard.

Наразі твір Миколи Леонтовича лунає у всіх супермаркетах мережі «Сільпо».

«Різдвайб» – збірка осучаснених українських різдвяних пісень від топових співаків та «молодої крові» музичної індустрії. У альбомі автентичні колядки, щедрівки та авторські вставки звучать у поєднанні техно, реп, поп, народного вокалу та інших жанрів, що робить його унікальним продуктом для українського слухача.

Артисти абсолютно різних музичних напрямків об’єдналися разом з місією – привернути увагу до важливості збереження традицій української культури.

Слухаємо альбом «Різдвайб» на стрімінгових платформах.Окрім того, добірка несе за собою і благодійну мету: роялті з першого кварталу від прослуховувань будуть передані на проєкт “Обійми для дитини” фундації Катерини Осадчої задля забезпечення комплексної підтримки дітей-сиріт.