Різдвайб: Козловський, NATIYA та 7TEEN’S виконали головну колядку про створення світу «Ой як же було ізпрежди віка»

Наймасовіший запис «Щедрик» в історії України: українці встановили рекорд у святковому альбомі «Різдвайб»

Старовинна колядка «Ой як же було ізпрежди віка» отримала нове звучання у виконанні тріо Віталія Козловського, NATIYA та 7TEEN’S у рамках альбому «Різдвайб». Завдяки співпраці «МУЗВАР» із SODA MUSIC за підтримки Радіо «Сільпо», автентична композиція стала однією з найдавніших пісень альбому.

Колядка «Ой як же було ізпрежди віка» вперше була почута фольклористами на Київщині у 90-их роках. У музичному фольклорі було знайдено риси, притаманні поліській, подільській і подніпровській традиціям. Пісня присвячена створенню світу, проте її активно виконували на Різдво, адже церква привчила українців до однієї найважливішої дати – народження Сина Божого.

Вперше уривок композиції отримав широку популярність завдяки мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки», який вийшов у 2001 році. Проте ніхто не робив повний переспів колядку, які використовували тільки семпли та фрагменти.

7TEEN_S

“Ми неймовірно раді долучитися до альбому “Різдвайб” та створити пісню у такій незвичній колаборації. Це неймовірний обмін досвідом. Дана музична добірка – важлива сторінка в історії сучасної української музики. Задля того, аби зберегти традиції, їх потрібно адаптувати від покоління до покоління”, – зазначили 7TEEN’S.

«Різдвайб» разом з alyona alyona, Іриною Білик, Оленою Тополею та іншими і рекордний «Щедрик»: «МУЗВАР» та SODA MUSIC за підтримки «Радіо Сільпо» об’єднав разом 26 артистів, осучаснивши українські колядки

Нагадаємо, що почути усі пісні з «Різдвайбу» можна на усіх стрімінгових платформах, а також на Радіо «Сільпо». Окрім того, добірка несе за собою і благодійну мету: роялті з першого кварталу від прослуховувань будуть передані на проєкт “Обійми для дитини” фундації Катерини Осадчої задля забезпечення комплексної підтримки дітей-сиріт.