“Не створювати боротьбу всередині себе, а навчитись слухати себе!” — зіркова стоматологиня Аліна Копилова про свою нову музичну прем’єру “ERROR”, лайфхаки власного життя та реакцію пацієнтів, коли дізнаються про її творчість
Яскрава та харизматична співачка Аліна Копилова презентує другий авторський трек «ERROR». Артистка, яка за освітою та в буденному житті стоматологиня, розповідає про творчу діяльність, ділиться особистою історією, яка стала натхненням для створення синглу.
- Аліно, ви презентували другий сингл у своїй кар’єрі співачки, ви не тільки виконавиця, а також авторка своїх треків. Поділіться історією написання вашої пісні “ERROR”.
Кожна пісня створена мною — це власний досвід, який проживаю я сама, події та, звісно ж, спостереження за людьми, їх емоціями та поведінкою. Я, як лікар за освітою та професією, теж, свого роду, психолог, тому мені хочеться у своїх піснях надихати й направляти людей.
Історія треку про страх припуститися помилки та наслідки, які призводять до того, що люди просто намагаються ухилитися від власних фінальних рішень. Або якомога довше відтягують момент прийняття, бо кожному з нас апріорі тяжко вийти із зони комфорту. Нерідко лякає навіть не помилка, як така, а те, що при цьому руйнується, і у власних очах, і в очах оточуючих, образ свого досконалого “Я”.
- Який головний сенс пісні “ERROR”, що почують та відчують слухачі? Який провідний меседж?
Пісня “ERROR” про те, що потрібно жити тут і зараз — жити справжнім, не стримувати свої бажання та емоції, не відкладати мрії на потім. Змінювати себе і своє життя, якщо щось не влаштовує.
Всі, без винятку, бояться змін, тому люди відкладають свої рішення на потім, згадують попередні помилки та не йдуть вперед, коли це дійсно необхідно. Варто просто зрозуміти, що життя у нас одне та ми маємо жити в гармонії з собою, насолоджуватися кожним моментом, не боятись щось змінити, ризикувати задля свого майбутнього.
- Яка в вашому житті була найболючіша або найяскравіша історія, що можна назвати “error” — помилкою?
Після довготривалих стосунків відбулася розлука — для мене це був найболючіший період у житті. Я дійсно впала в депресію та взагалі не хотіла нічого. “Забити” на себе — стало моєю великою помилкою. Я перестала займатись собою та своїм розвитком. Не хотіла нічого, не бачила навколо ніякого сенсу в житті. Це дійсно був напружений період у житті. Але тепер, якщо трапляються якісь негаразди, я даю собі, умовно, тиждень посумувати, як істина дівчина, але згодом встаю та йду далі, бо життя продовжується.
- Які у вас є особисті лайфхаки “одужання” після таких “error”?
“Найбільша помилка – боятись зробити помилку”. І справді, нерішучість часто ускладнює нам життя. Взагалі, кожна людина допускається “error”(помилки). Розвиваємося та рухаємося вперед, наступаючи на своєрідні “граблі”, а згодом намагаємося виправити хибні дії чи рішення. Не зробивши їх, ніхто у світі ще не досяг успіху. Важливо зробити висновки та не допускати більше цих помилок у майбутньому, не боятись ризикувати.
Щодо лайфхаків — навчіться слухати себе та своє серце, чого дійсно бажаєте саме ви. Розвивайтесь, читайте книги, займайтесь спортом, оточуйте себе мудрими людьми. Не дарма є вислів: «З ким поведешся, того і наберешся». Давайте собі час побути наодинці з самим собою, з природою, без соцмереж і навіювання канонів сьогодення. Якщо вам подобаються танці — танцюйте, записуйтесь на уроки, розвивайте своє тіло, виконуйте своє бажання. Не подобається ваша професія — експериментуйте, шукайте свій шлях, перш за все — себе. Краще шкодувати, що ти спробував, аніж шкодувати, що не спробував взагалі, правда ж?
- Між першим та другим релізом була затяжна пауза, чому так сталося? Що цікавого відбулося за цей час? Можливо ви знайшли новий потік натхнення або того, хто надихає?
Мені подобається йти своїм шляхом, а не як усі. Не хочу підлаштовуватись під якісь правила, вибудувані в музичній індустрії. Для мене важливо відчувати, що мій продукт зроблений якісно та з любовʼю. Усьому свій час! Не потрібно спішити. Якщо ти будеш щирим з самим собою, то і людям буде подобатись твоя творчість. Слухач відчуває. Краще випустити дві пісні за пів року, аніж кожного місяця «штампувати» і чекати поки якась із них «залетить». Я не на спортивному майданчику, щоб з кимось змагатись і намагатись бути швидше, ніж інші.
- Що змінилося у вас у цей час? Бо на прикладі вашої творчості, ми бачимо кардинальну різницю характерів синглів, а, як ми знаємо, музика — це стан душі кожного автора.
Якщо бути чесною, то в житті я дуже емоційна та непередбачувана.
Одного дня я можу слухати класичну музику, а іншого — мені хочеться року, а через годину — просто побути в тиші, наодинці, слухаючи спів птахів. І творчість моя така ж. Мені не дуже подобається, що зараз багато моїх колег випускають, чесно говорячи, однотипні треки. Моя ж творчість — це буде віддзеркалення мене та мого стану, тому ніхто не знає, що чекати від мене в той чи інший момент, навіть я сама (сміється).
- Як ви створюєте музику? У вас є своя команда однодумців? Саунд продюсерів або аранжувальників?
Звісно ж у мене, як і у більшості артистів, є своя, хоч і невелика, але команда. Особисто я спочатку пишу текст та наспівую мелодію, а вже потім, порадившись з командою, ми створюємо аранжування. І я щаслива мати поруч таких людей, які можуть внести свіжу думку чи дати цінну пораду.
- Паралельно з кар’єрою артистки, ви працюєте стоматологинею, як реагують ваші колеги та пацієнти, коли дізнаються, що ви ще й співаєте?
Мої друзі та знайомі, які у мене лікуються, постійно підтримують мене у моїх творчих починаннях і щиро захоплюються цим. Але якщо друзі були готові до цього, то пацієнти, які нещодавно дізнались про це, звісно ж, приходять в шок. Кажуть: «Ну я звісно теж співаю в душі». А потім я вмикаю їм трек і у них одне запитання з захопленням в очах: «Як?».
- Чи є вже плани на наступні релізи? Можливо будуть творчі дуети?
Звісно ж планів багато. До кінця літа випустимо ремікс на пісню «ERROR». А в подальшому плануються цікаві релізи та навіть колаборації.
- Як не створювати “error” у своєму житті? Або навіщо такі ситуації потрібні?
Взагалі, людина не може не мати той error у власній голові. Ми самовдосконалюємось внутрішньо, аналізуємо та змінюємось, але часто не розуміємо, чи вірний наш шлях. Раджу просто слухати себе, своє серце та свій розум. Не створювати боротьбу всередині себе, а навчитись слухати себе!