Крістіна Присяжнюк разом із сином заспівала оновлену версію колядки «Пречистая Діва Сина породила»

Нехай більше не плаче наша Україна: Крістіна Присяжнюк разом із сином заспівала оновлену версію колядки «Пречистая Діва Сина породила»

В переддень Різдва лірична співачка Крістіна Присяжнюк підготувала для українців оновлену версію культово-релігійної колядки «Пречистая Діва Сина породила». У сюжеті пісні оспівуються події Різдва та євангельський сюжет народження Ісуса Христа у Вифлеємі.

До участі у колядці долучився і 8-річний син співачки – Іларіон. За її словами, ще минулого року виконавиця дала собі обіцянку, що вони заспівають цю пісню разом на широкий загал, адже дану колядку син дуже любить.

«Пречистая Діва Сина породила» – найулюбленіша колядка Іларіона на сьогодні. Торік син співав її у хорі в музичній школі. Він це робив з таким трепетом та натхненням, що я, як мама, дала собі слово: ми обов’язково заспіваємо її вдвох та представимо широкому загалу. Зараз українські діти дуже швидко дорослішають, вони багато чого розуміють і найважливіше, що зараз можуть зробити батьки – посіяти те саме зерно традицій, яке зросте через роки. Та зробити усе від себе залежне, аби твої діти знали та плекали українські звичаї», – розповіла Крістіна Присяжнюк.

У теплій та затишній відеороботі співачка разом із сином демонструють традиції власної родини: обмінюються подарунками, проводять разом час та співають пісні.

За словами Крістіни Присяжнюк, основу вірша Іларіон написав сам, адже він знає, що таке війна і як дитина думками ніколи не залишається осторонь та додає: «На жаль, наші діти вже пізнали криваву війну. Жорстку та несправедливу. Проте вони, як ніхто, вірять у диво. Нехай їхня надія здійсниться».

Нагадаємо,  Крістіна Присяжнюк завершує свій творчий рік святковою композицією
«Новорічна»