Неповторна LAURA MARTI зробила неможливе!  Реліз нового альбому Africa. Tribute to Lars Danielsson

Неповторна LAURA MARTI зробила неможливе!  Реліз нового альбому Africa. Tribute to Lars Danielsson

26 травня вийшов новий альбом LAURA MARTIAFRICA. Tribute to Lars Danielsson, який був записаний на сьомому місяці повномаштабного вторгнення в Україну, у Німеччині, на відомій Bauer Studios, разом з одними з найкращих українських музикантів а також з самим Lars Danielsson у одній композиції, спеціально написаній композитором для Laura Marti – For Laura” 

Альбом з 9 пісень вийшов на європейському лейблі Neuklang. Що теж є дуже важливим моментом у вибудові відносин зі світом у контексті українського питання. 

Альбом LAURA MARTIAFRICA. Tribute to Lars Danielsson –  альбом з історією, зі змістом, з любов’ю, альбом про те, як навіть під час війни українське серце випромінює вічне, важливе. 

Альбом доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням:

Музика – Lars Danielsson, аранжування – NataIiya Lebedeva, слова – Laura Marti, труба, флюгельгорн – Yakiv Tsvietinskyi, контрабас – Yakiv Natsvlishvili, барабани – Dima Lytvynenko, запис – Slava Shevchenko, Johannes Kellig, зведення, мастеринг – Johannes Kellig. 

Проект записано за підтримки: Initiative Music, Luzia Fecke, René Hess, Lars Danielsson. 

Лаура Марті – це знакова українська співачка, яка сміливо поєднує у своїй творчості різні жанри та стилі, завжди популяризує мистецтво та авторський матеріал. Усі пісні пронизані глибокими сенсами і життєстверджуючими меседжами. 

Лаура Марті – співачка з чіткою позицією:

“Український дух разом з вірменським в одній капсулі – це про боротись до останнього, будувати нове, втілювати в життя, нічого не боятися, вірити, любити та бачити прекрасне там, де його могло б ніколи і не бути. Тобто, вміти створювати. 

Я була у стресі, з болем у грудях, ковтала свої сльози через страшні події в Україні, але розуміла всю відповідальність та місію моїх дій. Між благодійними концертами, зборами коштів для України, я постійно “крутила” в голові ідею вивезти талановитих українських музикантів і записати з ними альбом. Я – представник української культури. Для мене важливо розвивати українську культуру за межами своєї країни також. Ще, я дуже хочу, щоб всі знали і говорили голосно, що Українці вміють народжуватий прекрасне навіть у страшні часи. Це нас характеризує і закохує в нашу країну, і нашу душу. 

Я дуже дякую всім, хто зустрівся мені на шляху за кордоном у важкий час і допоміг реалізувати задумане”. 

У червні Лаура Марті заспіває два благодійні концерти в Португалії, у місті Лагос, на  великому open air фестивалі Felizonda.

LAURA MARTI – українська джазова, етно- та поп-співачка і композиторка вірменського походження. В українському музичному світі її називають однією з найбільш універсальних співачок України з оксамитовим голосом. У 2017 році була визнана “Співачкою року” за версією “ELLE Style Awards”. Крім того, вона номінована на “Проект року 2018 – Україна”. номінована та взяла участь у “Голосі країни – 11”. Поточний 2022 рік – Лаура Марті виграла 4 тижні тому польську премію – Grand PRIX – Ladies Jazz. Як джазова співачка вона працювала з багатьма відомими міжнародними джазовими музикантами, такими як,  Bobby McFerrin, Lars Danielsson, Magnus Öström. Серед них – джазові фестивалі: Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest), Jazz nad Odrą, Lotos Jazz Fest, Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Bez, Bouquet Kyiv Stage.