Ніжний і чуттєвий дует: NICHKA та VERLOKA презентували новий спільний трек “Поштарі”

Ніжний і чуттєвий дует: NICHKA та VERLOKA презентували новий спільний трек “Поштарі”

Не так давно NICHKA та VERLOKA представили спільну композицію “Остання ніч”, яка лише за місяць набрала понад мільйон прослуховувань на музичних платформах, сотні тисяч переглядів на YouTube та десятки тисяч відео в TikTok під цей трек. Сьогодні артисти знову вирішили об’єднатись і випустити новий трек під назвою “Поштарі”

«Поштарі» звучать як саундтрек самого життя, де міксуються душевна гітара та шалений брейкбіт. Ніжний голос та потужний речитатив. Віра та розчарування. Взлети і падіння, любов та біль.

«Дорога до світла завжди має темні стежки, велика відстань завжди потребує перевалів, а правда – зусиль і втрат. Але одного разу, ризикнувши, та довірившись світлу, ти обовʼязково отримаєш в фіналі щастя. Наша пісня про це. Про те, що твій лист обовʼязково долетить саме до твого адресата, саме в потрібний момент. Посмішка обов’язково змінить сльози. Кохання обовʼязково переможе ненависть, а світло – темряву. Головне – не боятися!», – коментують спільний трек виконавці

Разом із треком артисти запремʼєрили яскравий кліп, який по динаміці не поступається самій пісні. Впродовж двох хвилин перед нами розгортається картина життя двох молодих людей, де все відбувається так щиро і невимушено, що складається враження, наче ти переглядаєш не музичну відео роботу, а домашній архів теплих спогадів, що перетікають у відкритий фінал, в якому кожен знайде своє трактування.

Текст та музику до пісні написав відомий український музикант та саундпродюсер Іван Клименко.