Тонка феміністична лінія у дебютному кліпі KRIVETS

Тонка феміністична лінія у дебютному кліпі KRIVETS

Яскрава та самобутня співачка KRIVETS, яка нещодавно дебютувала на українській сцені з треком “Запах скошених трав”, презентує свою першу відеороботу. Співачка запевняє, що хотіла зробити дуже яскраву візуалізацію свого синглу, аби слухачі мали змогу відчути пісню у новому амплуа.

“Зйомки були, ну, дуже екстремальні. По перше, було неймовірно спекотно, +52 або +53, практично всі зйомки були на сонці, на київському морі. Ми готувалися і балетом, і костюмами, у мене була велика знімальна команда. Коли будуть холоди, можна буде дивитися кліп і заряджатися спогадом про наше спекотне літо”, – поділилась KRIVETS.

Окрім, спеки, співачці довелось побороти свою фобію дитинства, а саме плавання, так як частина зйомок проходили під водою і потрібно було пірнати.

“Екстремальний був ще один момент, де я не вмію плавати. У мене страх з дитинства, була ситуація, коли я мало не потонула. На зйомках я впоралась, але ловила напади паніки. Я дуже вдячна своїй команді, яка мене підтримувала”, – розповіла співачка.

“Запах скошених трав” – це історія не лише про патріотизм. У кліпі ми показали інноваційного робота, а що зробила KRIVETS з головним героєю своєї історії, обовʼязково дивіться у кліпі. Спойлер: співачка справжня приборкувачка чоловічих сердець!