Оля Полякова запрошує на останнє шоу «Королева ночі»

Оля Полякова: Харасмент і сексуальні домагання - одне й те саме?

Оля Полякова: Харасмент і сексуальні домагання - одне й те саме?

Традиційним для киян і гостей столиці стало проведення восени одного з найбільш феєричних шоу — “Королева ночі”. А організатором та власником ідеї наймасштабнішої події стала відома блондинка країни Оля Полякова.

Що ж такого особливого в цьому шоу?

Та, мабуть, усе. Оля Полякова завжди прагне до найкращого, тому і до організації своїх концертів ставиться з великою відповідальністю та бажанням подарувати своїм фанатам позитивні емоції та враження. Артистка використовує найкращу апаратуру для створення якісного об’ємного звуку та виняткових візуальних шоу з застосуванням 3D-ефектів.

Кліпи Олі Полякової на YouTube набирають десятки мільйонів переглядів. Але і концертні виступи не поступаються за якістю відеороботам. Уся творча команда, яка займається організацією шоу, налічує понад 700 осіб. Хореографічна група до найменших подробиць відпрацьовує кожен номер зі зміною костюмів, які гідні окремої уваги. Сама виконавиця також тримає увагу глядачів, змінюючи один за одним образи та костюми. Оля постає перед публікою то русалкою, то невинною дівчиною, то розлучницею, то величною королевою. За артисткою та її шоу-балетом цікаво спостерігати з глядацької зали. Оля Полякова знає, як тримати увагу публіки та дарувати максимум вражень гостям її шоу.

Кожна її пісня — це безсумнівний хіт, який кожен знає напам’ять, встояти і не підспівувати буде складно. А чи потрібно себе стримувати? Звичайно, ні! Композиції Олі Полякової просто створені для того, щоб “відірватися по повній”.

До того ж, головна блондинка країни має чарівну і привабливу харизму, а також найголовніше — неймовірне почуття гумору. Запевняємо, вам точно нудьгувати не доведеться.

На попередні шоу артистки квитки розкуповувалися ще задовго до їхнього початку. Кожен її виступ — це аншлаг з тисячами натхненних і щасливих очей. “Королева ночі” — подія, яку варто відвідати хоча б раз.

Хто ж така Оля Полякова?

Оля Полякова відома українцям дуже давно. Її люблять не тільки за сильний голос і стрункі ноги, а й за надзвичайну харизму, тонке почуття іронії і гумору. Окрім пісенної кар’єри, артистка також займалася медійною справою, брала участь у багатьох телевізійних шоу як в якості учасника, так і ведучої. Її колекція шоу настільки велика, що напевно без винятку кожен українець міг її бачити по телевізору в передачах:

  • “Хто проти блондинок”;
  • “Світлі голови”;
  • “Хто зверху”;
  • “Народна зірка”;
  • “Ліга сміху”;
  • “Вишка”;
  • “Богиня шопінгу”;
  • “Стратити не можна помилувати”;
  • “Зоряні яйця” та багатьох інших.

Не дивлячись на довгий вокальний шлях, свій куш загальної любові та слави Оля зірвала після виходу супер-хіта “Шльопки” в 2013-му році. З тих пір її популярність не вщухає, а кожна нова пісня — новий хіт. Серед таких пісень легко впізнати Люлі“, “Номер один“, ” Бывший “, “Лед тронулся“, “Эй, секундочку“, “Ночная жрица та інші.

Любов до її пісень викликає не тільки мотив і ритм, які легко врізаються у пам’ять, а також те, що в кожному творі є сенс і своя історія, яка близька багатьом українцям. У кліпах помітне те саме почуття гумору Олі та її вміння посміятися над собою і життєвими ситуаціями. Таким чином, здавалося б невдача в особистих стосунках, в композиціях артистки набуває зовсім іншого емоційного забарвлення. Іншими словами, з піснями Олі Полякової життя стає легше і приємніше.

Також Оля Полякова відома і як актриса. Її акторську гру можна оцінити в фільмах “Свінгери”, “Свінгери 2“, “Я, ти, він, вона” і “Зірки за обміном.

Шановні відвідувачі концерту Олі Полякової!

Доводимо до вашого відома, що усі квитки, куплені раніше на концерт 26.10.2020р., дійсні на нову дату —  26.10.2021р. —  та не потребують обміну.

Також звертаємо вашу увагу, що вхід до зали здійснюється виключно за квитками зі штрих-кодами. Інформаційний лист, який видавався на концерт у 2020-му році не дає права на вхід на концерт.

Придбати квитки можна тут