Wellboy презентує новий трек “Вишні”

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”

Автор хіта “Гуси“, Антон Wellboy, представив нову пісню “Вишні“. Продюсер проєкту “Wellboy” — Юрій Бардаш — продовжує перевертати шоу-бізнес, ламати сталі стереотипи разом із новим молодим артистом і його самобутньою музикою.

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”

Пісня “Вишні” — своєрідне продовження треку “Гуси”, який підірвав Україну. За 4 місяці “Гуси” зібрали 10 000 000 переглядів у YouTube, продовжують триматися в ТОП 10 Apple Music та Spotify, лідирують у Shazam. У жовтні Apple Music запросив Антона Wellboy стати учасником проєкту “Народження зірки” та поставив його на головну вітрину найпопулярнішого музичного майданчика у світі.

За цей час артист встиг виступити на Atlas Weekend, стати учасником “Вечора прем’єр з Катериною Осадчою“, виступити на Олімпійському на День Незалежності, потрапити в телевізійні проєкти “Маскарад“, “Світське життя“, “Вечірній квартал” і “Танці з зірками“.

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”

“Трек «Вишні» – це просто РОЗРИВ! Уся пісня продумана так, щоб западати в душу і в той же час не набридати. “Я підкинув вишню в небо, не попав до рота», – це про те, що люди часто фантазують про своє майбутнє, але без прикладених зусиль підкинута вишня не потрапить до рота. У момент, коли вишня підкинута та летить у повітрі, вам потрібна вдача або майстерність, щоб вона потрапила у відповідну точку. Переслухавши трек хоч 100 разів, кожного разу ви будете знаходити щось нове у звучанні! Хочу подякувати всій команді, яка працювала над треком і кліпом! А окремо хочу подякувати Юрі Бардашу та Жені Тріплову, котрі, як і я, вклали душу в цей новий сингл! ВИШНЯ В ПОВІТРІ, ОТКРИВАЙТЕ ШИРЄ РОТ!”, — коментує власний трек Wellboy.

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”