«Оранжерея» від Святослава Вакарчука

Святослав Вакарчук оранжерея

Святослав Вакарчук оранжерея

Нещодавно відбулася прем’єра третього музичного проєкту Вакарчука поза межами «Океану Ельзи» (перші два – «Вночі», 2008 та «Брюссель», 2011).

«У певний момент, працюючи в студії над новим альбомом “Океану Ельзи”, в мене виникла думка зробити камерну, якщо хочете затишну, нову музичну історію, окремий проект», — ділиться спогадами фронтмен гурту.

Приємно, що до запису альбому долучилася Віталіна Мусієнко — переможниця «Голосу Країни 6», учасниця команди Вакарчука. Вокал дівчини можна почути в декількох піснях.

«Оранжерея» — це таке місце, де навіть взимку можна повернутись до літа. Так я і вирішив назвати проєкт. І відео на пісню «Знову» ми зняли саме в оранжереї на столичному ВДНГ», — розповідає Святослав.

Ця музична історія — це старий добрий Вакарчук. Так, можливо, десь альбом вам здасться монотонним (це було свідоме рішення), але звернуть увагу, як вдало Святослав вплітає свою поезію у мелодії. Сам музикант цінує альбом за внутрішній драйв та щирість кожної ноти, адже все створювалося в режимі реального часу під час запису в студії.

Наші улюблені квіти в «Оранжереї»: «Знову», «Моє серце», «Зоре моя», «Не зачиняй в вікно в спальні».

Зовсім скоро зможемо побачити відеоверсію live-презентації «Оранжереї». Це не може не тішити, адже голос Святослава у поєднанні з живим бендом — це ще та насолода.