Ostrovskyi запускає TikTok тренд і готує випуск нового треку “Цілував би”

Ostrovskyi запускає TikTok тренд і готує випуск нового треку “Цілував би”

Співак Ostrovskyi, музику якого називають новою та провокаційною для українського шоубізнесу, запустив тренд у ТікТок, сповнений цікавим смислом та метафорами. 

Кілька тижнів тому уривок з пісні “Цілував би” був залитий у ТікТок, і він став популярним трендом. Тоді виконавець зрозумів, що треба випускати пісню, бо слухачі хочуть почути повну версію треку.  

Музикант зазначає: “У мене дуже цікаве життя, в якому багато пригод і переживань. І все це я інсталюю у свої пісні. Трек “Цілував би” присвячений давньому коханню, яке ще досі викликає у мене мурахи по тілу. Я чую запахи тих стосунків. Так народилася ця пісня”. 

Часто люди не цінують те, що мають, і якщо була можливість і шанс змінити все, то варто його використати – основний меседж треку. У кожного з нас є шанс змінитися на краще. 

Завдяки трендам можна охопити досить широку аудиторію. Співак хоче використати популярну соціальну мережу, щоб передати хороші почуття і закликати  зберігати у пам’яті важливі для кожного з нас моменти. Особливо актуальним це  є зараз, у теперішній ситуації для нашої країни.