П’ять років прем’єрі: Тіна Кароль — «Твої Гріхи»

Тіна Кароль - Твої гріхи

Тіна Кароль - Твої гріхи

Сьогодні, у 2016-му, відбулася прем’єра однієї із найкращих пісень Тіни Кароль. Лише партія струнних на початку вже заслуговує на цю відзнаку. Музику до «Гріхів», до речі, написала сама співачка, а слова Дмитро Тубольцев.

“Композиція незвичайна і написана мною зовсім в нестандартний момент. Знаєте, часом натхнення приходить тоді, коли, здавалося б, зовсім йому тут не місце (посміхається). Я виношувала цю пісню півроку, а вірші до неї написав Дмитро Тубольцев. Хто стежить за моєю історією, знає, що Діма – моя перша любов”, — розповідала Тіна у 2016-му.

«Твої Гріхи» — це перший сингл із альбому «Інтонації», який вийшов у 2017-му році. Відкриваємо секрет: концепція платівки повинна була бути зовсім іншою. Сингли «Твої Гріхи» та «Перечекати» мали стати першими ластівками україномовного альбому Тіни Кароль, який вона задумала ще тоді. Приблизно того ж часу була викуплена пісня «Зірочка», яка таки увійшла до україномовного альбому співачки «Молода Кров», який вийшов у серпні 2021-го.

Окрім надзвичайної пісні, варто відзначити кліп, яким артистка справді вразила. Відео було відзнято всесвітньовідомою компанією GloriаFX. Саме ця команда двічі поспіль перемагала у премії MTV Music Awards в номінації “Кращі візуальні ефекти”.

Тіна Кароль - Твої гріхи

У відеороботі Тіни Кароль був використаний оскароносний спецефект “невидимки”. У кліпі співачку рятує “невидимий” герой, тримає її на руках, танцює з нею, але візуально в кадрі його нема. При цьому вся пластика тіла Тіни та її взаємодія з ним збережені. Однак, головним спецефектом кліпу «Твої гріхи», звичайно ж, вважається «жива» анімація. З допомогою комп’ютерної графіки шкіра співачки “розсипається” і ми бачимо, як розпускаються квіти і Тіна буквально квітне на очах.

«Коли Тіна показала нам цю пісню, ми одразу побачили історію молодої, боязкої дівчини, невинної, як квітка. Незважаючи на душевні терзання, вона знаходить у собі сили відпустити минуле і розпускається, як бутон”, – коментував режисер кліпу Анатолій Кузьмицький і АРТ-Директор Студії GloriaFX.

За сюжетом, Тіна сидить страждає у ванній і якоїсь миті поринає у воду, певно, з метою втопитися. Але її рятує невидимий герой, виносить з води на руках і повертає до життя.

Тіна Кароль - Твої гріхи

«Це пісня про жіночий прощення, – казала Тіна Кароль про свою нову композицію. – Якщо ми говоримо про справжню і вічну любов, то це завжди Всепрощення. Саме про таку любов моя нова пісня. Вона відкриває новий етап у моїй творчості».

Вміє Тіна знаходити крутих режисерів на нові етапи творчості, скажемо ми вам. Нещодавня робота «Скандал» тому підтвердження.

Цікаво, що новий апгрейд у музиці та відео не обійшовся і зміною зовнішності. Хоч і з червоною помадою, але без фірмової зачіски з’явилася співачка у кліпі. Шкода, шо з таким образом співачка проходила не довго і повернулася згодом до звичної голівудської хвилі. А жаль, тоді були надії, що Тіна знову повертається до стильних експериментів.

Тіна Кароль - Твої гріхи

Цікаво, що пісні і кліп вийшли одразу двома мовами: українською та англійською. В англійській версії нова робота Кароль називалася Blindfold. Щоправда на англомовну версію увагу мало хто звернув.

Якщо вже занурилися у ностальгію як і ми, то радимо вам послухати акустичну версію цієї пісні, яка і є оригінальною. Співачка якось розповідала, що створила пісню саме такою, але команда відмовила її випускати музично «голою», адже радіо таке не візьме.

Радіємо, що у репертуарі Тіни є такі діаманти, які лірикою та музикою потрапляють в саме серденько. Сумно, що наразі співачка вкрай рідко виконує цю композицію, а на грандіозному виступі на «ATLAS WEEKEND» Кароль виділила пісні всього декілька рядків.

«Де двоє нас, лише одна тінь.
Твої гріхи зав’язали очі мої»…

Текст: Юліан Новак