“ПАКЕТИКИ” — новий сингл від Tommas Frank, ХудийJointt і KESI JAY

"ПАКЕТИКИ" — новий сингл від Tommas Frank, ХудийJointt і KESI JAY

Tommas Frank, ХудийJointt, KESI JAY — нові імена української хіп-хоп і діджей сцени випустили трек під назвою ПАКЕТИКИ. Артисти обіцяють найближчим часом порадувати своїх слухачів екранізацією цієї роботи. Текст пісні та відеоряд вдало описують майбутню долю істот, які прийшли зі свого сміттєзвалища на святу українську землю.

Пакетики — це метафора, сенс якої зрозуміє кожна свідома людина у XXI столітті. Сміття потрібно періодично викидати зі своєї голови та дому! 

Трек починається з микання «ру**є не сдаются», а закінчується останнім пострілом у пакет.

Артисти про створення пісні

“Коли я сів писати цей біт, то не думав чи буду запрошувати когось до співпраці. Але я розумів свою емоцію та чув її у звуках шелесту пакета й пострілу. Завершивши мінус, я відчув себе німим репером і подумав, що не кожен вміє чути музику. Я запросив на фіт Джоінта, бо він відчуває і здатен досить чітко висловити свою думку”, — розповідає Tommas Frank.

“Почувши біт і про що потрібно писати, я одразу сказав, що я в темі! Мені близький такий стиль, плюс з’явилась ідея описати свої відчуття та емоції досить завуальовано, але щоб усі все розуміли”, — ділиться ХудийJointt.

“Я завжди була аматором і створювала те, що від мене просять, бо ніколи не розуміла, що мені потрібно. Але зараз я відчуваю свій шлях, як ніколи і я знаю, що він правильний. Щодо треку, то коли я почула демку хлопців, одразу з’явилося бажання проявити ініціативу від імені всіх жінок країни, особливо від тих, чиї чоловіки воюють, і які поклали свої життя на фронті”, — зазначає KESI JAY.

“Коли я почав організовувати зйомки кліпу, то багато людей хотіли допомогти або, почувши про що трек, надавали реквізит.
Дуже вдячний своєму місту Лубни за талановитих людей, допомогу з реквізитом і можливість покататися на сміттєвозі”, — висловлює подяку Tommas Frank.

“Зйомки кліпу пройшли позитивно. У перервах між кадрами ми знайомились одне з одним, тому що в реальному житті не бачилися жодного разу. Навіть у мирний час два дні на знімання це небагато, а тут ще комендантська година диктує свої правила, але ми зробили все і навіть більше”, — коментує знімальний процес ХудийJointt.

“Кліп вийшов дуже потужним, проте я в ньому не змогла знятися, бо саме в цей час вступила в лави волонтерського фонду «Допомоги Захисникам України VIVAKOT» та поїхала відвозити гуманітарну допомогу й техніку нашим захисникам і захисницям. Те, що я там побачила тільки підтверджує посил і настрій нашого народу, який передає створений нами трек. Це мій перший реліз, але незабаром ви чутимете мене знову і знову!” — розповідає KESI JAY

Артисти вже чекають на вашу підтримку. Умикайте трек, коли повертаєтеся додому з роботи, діліться ним із друзям і колегам. А головне пам’ятайте — за нами перемога!