Alice Change випустила пісню про кохання до хлопця із ЗСУ

Alice Change презентувала "бжвлн" — трек про смерть і внутрішню спустошеність

Alice Change презентувала "бжвлн" — трек про смерть і внутрішню спустошеність

Alice Change — авторка тік-ток хіта «Не вистачає кисню» — випустила пісню про кохання до військового. Трек «Але це після перемоги» написаний у стилі кьют-рок і, на відміну від багатьох пісень про війну, має дуже світлий і позитивний настрій.

«На початку повномасштабного вторгнення я була зовсім одна зі своїм котиком, але в телеграмі познайомилася з хлопцем із ЗСУ. Почуття до нього дали мені змогу пережити страх і самотність, тепер хочу поділитися цими світлими, навіть трошки дитячими, емоціями з усіма», — ділиться Еліс.

У пісні дівчина просить хлопця повернутися живим і каже, що відстань не заважає любити й переживати разом радісні моменти.

«Хотілося передати також ідею, що зараз як ніколи треба ловити кожен момент, не стримувати себе. Люди скептично ставляться до стосунків на відстані, але якщо вони роблять когось щасливим, то чому б ні? Тим більше зараз, коли багатьох із нас розлучила війна», — розповідає співачка.

Alice Change — співачка, авторка пісень, учасниця «Голосу країни 7». У 2020 році випустила дебютний поп-альбом у двох частинах під назвою "NIMIS". Наразі готується другий альбом, але вже в оновленому рок-звучанні.

Слухайте трек тут