Пісні Taylor Swift, Lady Gaga та Adele у виконанні оркестру: А CONCERT анонсували літній сезон

Пісні Taylor Swift, Lady Gaga та Adele у виконанні оркестру: А CONCERT анонсували літній сезон

В літньому сезоні-2024 А CONCERT анонсували ще більше авторських програм. Хіти Metallica, Lady Gaga, Adele, Imagine Dragons, Queen, Lana Del Rey, Maneskin, The Weekend, а також музика багатьох інших ваших улюблених артистів у виконанні симфонічного оркестру GosOrchestra. Також серед запланованих концертів класика — Вівальді, Моцарт, Астор П’яццола — та джаз.

Концерти пройдуть на 2-х атмосферних відкритих терасах: тераса ТРЦ Gulliver, яка знаходиться в самому серці Києва та тераса River Mall, що відкриває вигляд на найкрасивіші заходи сонця на лівому березі. На обох локаціях розміщено сцени, глядацькі місця та бари з прохолодними напоями. 

Ознайомитися зі списком анонсованих подій.

Проєкт A CONCERT з’явився в 2023 році як відповідь на виклики часу — адже мистецтво було і залишається для нас підтримкою та втіхою в темну годину. Музика, локація, світло, звук, сервіс — команда робить все можливе для того, щоб кожен гість події повернувся з концерту з приємними емоціями.

Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, організатори передають на благодійність. В 2023 році таким чином було зібрано на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ більше 1 млн грн. 

Для військових ЗСУ квитки на події від A CONCERT були і залишаються безкоштовними. Для того, щоб їх отримати, необхідно звернутися до організаторів в соціальних мережах проєкту.

Нагадаємо, МУЗВАР запрошує на музичний концерт до “Арт-завод Платформа” на фестиваль V`YAVA Єднання.