Пісня для першого танцю молодят: Крістіна Присяжнюк презентувала романтичний трек “Зорепадом”

Пісня для першого танцю молодят: Крістіна Присяжнюк презентувала романтичний трек "Зорепадом"

Одна з найромантичніших співачок сучасності Крістіна Присяжнюк презентувала нову композицію “Зорепадом“, присвячену всім закоханим серцям, які вирішили назавжди об’єднати свій життєвий шлях. У такий складний для країни час, попри усі негаразди та перешкоди, українці продовжують кохати та доводити: кохання – це єдине почуття, яке крізь роки та події відчувається, наче вперше.

“Наразі соцмережі стали наче відеокнигами про мільйони закоханих сердець. Я дивлюся ці історії й захоплює подих: наші захисники та захисниці їдуть з фронту додому, аби лічені дні побути в обіймах коханих. А дехто навіть цілеспрямовано, щоб укласти шлюб. Це захоплює і надихає. Так і народилася ця ніжна пісня “Зорепадом”. Вона – про кожне закохане серце, адже коли ти живеш і знаєш, що попри відстані, будь-які труднощі, твоє життя наповнюється сенсом щодня, бо тоді є заради кого жити”, – прокоментувала Крістіна Присяжнюк.

У ліричному mood video співачка постала у прообразі нареченої: у білій сукні, покрита білим мереживом. В оформленні роботи команда надала перевагу виключно білому кольору. Адже, за повір’ям, він символізує щасливе сімейне життя. Присяжнюк додає:

Сподіваюсь, що через наше mood video, ми змогли передати настрій, те піднесення, яке відчуває кожна жінка, яка йде до вівтаря. Я надихалась і своїми власними почуттями, коли ми 10 років тому з моїм чоловіком вирішили об’єднати наші долі. Тому знаю, який це важливий день для закоханих. Моя мрія – аби під “Зорепадом” сотні українських молодят танцювали свій весільний танець”. 

Нагадаємо, що Крістіна Присяжнюк – українська співачка та культурний діяч, донька відомого композитора та Заслуженого працівника культури України – Миколи Присяжнюка.