Плейлист BONA: від підтримки Тіни Кароль до мотивації від OTOY

Плейлист BONA: від підтримки Тіни Кароль до мотивації від OTOY

Продовжуємо знайомити вас із музичними вподобаннями українських виконавців. Сьогодні своїми ТОП-5 ділиться молода співачка BONA

⚡️  Тіна Кароль «Перечекати»

Це дуже особлива пісня для мене, оскільки саме завдяки їй та іншим пісням Тіни Кароль в перші дні війни я, навіть якщо і плакала днями, то намагалася триматись морально за кордоном. Я вмикала пісню на повну в навушниках і співала на всю квартиру, і це було як певна мантра, яка давала надію на краще.

⚡️ Ed Sheeran feat. Antytila – «2steps»

Цей трек, цей вайб, настрій, можна сказати, допоміг мені пробігти мій перший марафон 10 кілометрів весною 2022 у Мілані. Я уявляла наших хлопців, воїнів з “Азову”, які тоді знаходились у Маріуполі, які через все пекло, яке там відбувалося, трималися до останнього. Тож, слухаючи цю пісню, я уявляла себе незламною українкою, якій все під силу, навіть ці нещасні 10 кілометрів, які були першими в моєму житті.

⚡️ OTOY feat.Tery – «Бика за рога»

Коли я 3 місяці тому приїхала в Київ, слухала на повторі новий альбом OTOY. Бо він робить крутий, не попсовий саунд, і це як нове повітря в українській музиці. І одного дня, коли я їхала в метро, просто проїхала свою станцію, бо слухала на повторі цей трек. Мотивуючі слова, сучасний саунд, який мене закохав у себе. 

⚡️ KOLA – «Біля Серця»

Більше року назад я знайшла своє кохання. І саме ця пісня може довести мене до сліз щастя, саме її я можу слухати і співати на повторі годинами майже кожного ранку. 

⚡️ DOROFEEVA – «Різнокольорова»

З цим треком у мене асоціюється майже кожний мій похід у душ. Я горланю в душі з самого дитинства, і моє шоу, яке ніхто не бачить, часто починається саме з «Різнокольорова». Можливо, через те, що Надя одна з перших артистів переклала свій старий репертуар. Тож ще з минулого літа ця пісня в моєму плейлисті.

Як бонус, пропонуємо послухати і нову пісню від BONA — «Як ти». Цікаво, чи помітні нотки усіх вищезгаданих артистів у новій композиції співачки? Чекатимемо на ваші враження у нашому діректі в Instagram.